Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed róla? Te...

Mi a véleményed róla? Te felvennéd?

Figyelt kérdés

Itt van ez a szutyok esős-szeles idő. Gáz sima pvc esőkabátot hordani?

Esernyőt nem szeretem, mert csak rángatja a szél, meg a ruhám nem védi.

Az esőkabát kicsire hajtva a táskában elférne.

Mi a véleményetek? Ilyen kabátom van:


[link]



2014. máj. 16. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira esik az eső akkor nem igazán érdekel,hogy más látja-e,a lényeg,hogy ne ázzak el.
2014. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

sztem nem gáz

sokkal jobb, mint egy esernyő, az semmire nem jó

23L

2014. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezt nem venném fel, de egy szebb esőkabátot igen !
2014. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de ki nem szarja le, hogy "gáz", vagy nem? Mekkora sznobok már egyesek. :D Hívjatok igénytelennek, de esik az eső, felveszem, mert nem akarok elázni, kit érdekel, hogy néz ki.
2014. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
én simán felvenném tök menő :P egy jó kis tavaszi szett alá tuti jól nézne ki ;)
2014. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, de én ilyesmit csak túrázáskor hordanék. (röhejesen festene pl a mai nyári ruhámmal)

Mondjuk itt nem esett egy csepp eső sem, és min 25 fok van...

2014. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

"Már bocsánat, de ki nem szarja le, hogy "gáz", vagy nem? Mekkora sznobok már egyesek. :D Hívjatok igénytelennek, de esik az eső, felveszem, mert nem akarok elázni, kit érdekel, hogy néz ki."


Nem sznob vagyok édesszivem, csak évek óta a brit szigeteken lakom. Ha napi 1-2 zuhéval kalkulál az ember, akkor gyorsan rájön, hogy milyen esőkabát a jó esőkabát.

Segítek: ez nem az.

-a pvc befülled, olyan mint egy szauna, ha eddig nem voltál vizes, az leszel a párától

-nem lehet benne mozogni, mert ormótlan, eláll

-mivel átlátszó, elég kevés dolgot lehet alá fölvenni

-a patentok esőkabátra nem praktikusak, mert befolyik köztük a víz


Én általában 1 db erősszövésű posztókbáttal oldom meg az enyhe esőt. Ha nagyon zuhog, akkor még egy esernyőt is előveszek. Mondjuk egy idő után nem tűnik már föl, ha csak egy kicsit csöpög, az még a kitérdekel kategória.

Ha meg olyan dézsából öntenék, akkor meg behúzódok valahova, mert akkor már csak a búvárruha segítene.

2014. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én simán felvenném nagy buli és minden hülyeségbe benne vagyok + ez szerintem nem ciki meg semmi gondolj bele nem ázol el kényelmes mások véleménye ne érdekeljen :)

20L :)

2014. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
a színe nem a legjobb, de kit érdekel h mi van rajtam ott mennék el mindenki mellett röhögve h na mi van nem véd az esernyő? nekem zacskó esőkabátom van :D tescoban vetem :D
2015. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sokat biciklizek városban, akkor mindig esőkabátot hordok, mert praktikus. Azt meg lekakkantom, hogy kinek tetszik vagy kinek nem.
2015. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!