Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy pasi...

Szerintetek gáz ha egy pasi legginget hord?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha arra gondolok, hogy 25 éve, mikor 12 éves voltam, mekkora divat volt a biciklisnadrág, van aki úgy hívta, hogy latexnadrág, akkor nem lenne furcsa ma sem.

Ez is egy teljesen fenékre, combokra simuló rövidnadrág volt, fiúk, lányok egyaránt hordták. Modjuk lehet, hogy húszon felül már nem volt divat, ezt nem tudom, nem bámultam akkor még a felnőtteket. De azt tudom, hogy nagykamasz srácok, 16-18 évesek simán hordták.

2014. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem megcsal az emlékezeted!

Óvodában és általános iskola alsóban hordták a fiúk-lányok, de a biciklisnadrágnak valamivel vastagabb anyaga volt, volt derékmadzagja is és nem vágott be. Van kiskori képem (ovis) és konkrétan tökös rajtam a gatya (nő vagyok).

2014. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen most is látni bicikliseken rövid és hosszú bőrhatású és normális leginset, de aki utcán hord az ritka, most én is kedvet kaptam, ha tudnék végre venni amilyen tetszik, akkor felvenném rövidnadrággal, torna cipővel, pólóval,de az igazság,hogy sok helyen kerestem, de nem volt, egyszerű, amin nincs semmi dísz stb.

Divat biztos nem lesz, mert nem merik felvenni a többség, csak páran fogják merni, mint a harisnyát is csak páran merik.

2014. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!