Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a 8. osztályoso...

Mit vegyek fel a 8. osztályosok bankettjére? Miniruha? Vagy esetleg nem tudnátok képet linkelni? Nem nagyon szeretem a szoknyákat de ha muszály akkor fölveszem. 13/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem muszáJ szoknyát felvenned. Eleve új dolog ez, eddig bankett csak az érettségizőknek volt...

Azt vedd fel, amiben jól érzed magad.

2014. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami kényelmes. 13 évesen meg nem kell kitenni mindenedet. Általános iskolások még gyerekek,bárki bármit mond,vagy ha nem érzed úgy,akkor is azok vagytok. Egy gyerek meg ne mászkáljon miniruhában. Lehet szolidan is csinosan öltözni,a szoknya sem kötelező. (én is utálom, maradtam a fekete nadrág, világos felső kombónál, esetleg leggings hosszú felsővel, és ahhoz jó a balerina cipő is,vagy picit kisebb sarkú cipő. Az elegáns, csinos,de nem kényelmetlen és nagylányos.
2014. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem új dolog,8 éve ballagtam általánosból,már akkor is volt bankettünk 8.ban.Ne miniruhát,inkább valami nyári ruha félét.A 8.osok vesznek fel koktélruhát,hagyd meg nekik.:)
2014. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!