Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 9. osztályosok milyenek az uj...

9. osztályosok milyenek az uj csaj osztálytársaitok hogyan festik magukat hogynéznek ki?

Figyelt kérdés

Vannak e ribancok? Mennyire csinosak stb.:D

Vagy igénytelenek e

?

Bocs a helyesírási hibák miatt csak külföldi laptopról írok:D


2010. szept. 17. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
én 9es vagyok de mivel én 6évfolymos gimibe járok ezért új oszt. társaim nincsenek, csak évfolyamtársaim, de köztük akad pár nagy ribanc.. meg az egyik csaj az 1 tanítási nap óta ugyanabban a pulcsiban van minden nap!! nagyon igénytelen..pff..:/
2010. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül gáz az, ha ugyanabban a pulcsiba van, ha rendesen kivan mosva... Am. én 8 osztályosba járok, náluk elég sok a ribi. :S A többség szép és csinos, de van egy csapat, akik azt hiszik, hogy szépek, pedig nem...(Nem irigységből mondom. =D) Két csoporta különülünk: akik átléagosan öltöznek, meg akik követik a divatot. Az utóbbiak vannak többen. Sminkben háát, a nagy átlag szemcerka és szempilla spirál, de azért vannak suliba durva sminkek is...
2010. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eldő vagyok! előzőnek: lehet,hogy akkor nem lenne gáz..csk tudod koleszos a csaj( én is az vagyok) és ott is abban van mindig meg ugye akoleszban nem tudja kimosni
2010. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányok nagyon erős fekete sminket tesznek fel (tisztelet a kivételnek) de persze nem is áll nekik jól...de nálunk is van pár beképzelt csaj aki a hasát mutogatja meg a rázza magát (-.-)
2010. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én negyedikes vagyok...már első héten fetűnt egy csaj a hosszú platinaszőke hajával a benga nagy napszemüvegével és a magassarkújával...nagyon ööö "érdekesen" gesztikulál..valamiért nagyon nem szimpi...úgy megy végig a folyosón mintha ő lenne az atyaúristen...xD elég nevetséges 18/L
2010. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
énis ismerek ilyen csajokat nemaz a baj ahogy kinéznek hanem az ahogy viselkednek biztos nagyon sok mély barátsága van kb kinyalja mindenki a seggét a háta mögött meg megy a szöveg
2010. okt. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!