Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8. osztályosok! Ki milyen...

8. osztályosok! Ki milyen ruhába ballag (lányok)?

Figyelt kérdés
Na szóval :) A barátnőmmel találtunk szép koktélruhákat ballagásra. sokan ballagnak mmmmmmég abba, de azért kíváncsi vagyok, hogy ti is abba ballagtok-e? Meg nemtudom, hogy mondjam meg anyunak. 14L lassan 15
2012. márc. 4. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én fekete szoknyába, fehér blúzba. Ha hűvösebb idő van egy csini kardigánt is veszek majd rá fel. Én azért ballagásra nem tartom előnynek a koktélruhákat, szerintem nem előnyös. Meg ugye már osztályszinten beszéltünk ezekről és az ofőm mondta hogy mindenki igyekezzen úgy beszerezni a ruhákat hogy lehetőleg hasonlítsunk egymásra. A legjobb az lenne ha egységes lenne de hát ezt senki nem várja el.
2012. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk fehér blúz és fekete szoknya kell, és egyforma nyakkendő mindenkinek.
2012. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is koktélruhában fogok,de még nem vettem meg.Amúgy fehér vagy pasztellrózsaszín lesz.:))
2012. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is csak megerősítem szintén fekete szoknya,nekünk matrózblúz és fekete magassarkú.

15/L

2012. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ballagáson fehér felső,fekete alj (kötelező),de utána valószínűleg koktélruhában leszek.

Ezek közül valamelyik,de nem tudok választani :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is fehér blúz, fekete szoknya, egységesen, de a ballagási banketten mi is koktélruhában leszünk :)
2012. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rajtam is koktélruha szerű volt, mell alattig fekete szoknya, felette fodros, rövidujjú blúz, de ilyen egyberuha.:)
2012. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*ruhában
2012. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmiben szeretnék ,még nem tudom


14/L

2012. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak nekem nem volt csini-direkt-a-ballagásra-vett koktélruhám? Én felkaptam egy fekete szoknyát meg egy fehér blúzt, kihúztam a szemem, összefogtam a hajam és kész. Az osztálytársaimnak olyan hajuk meg sminkjük volt mint nekem amikor keringőztünk (egyeseknek még olyanabb). Nekem meg eszembe se jutott, hogy talán esetleg kéne valami komolyabb cucc mint amit egy sima ünnepségre veszek fel (a nyakkendőt leszámítva).
2012. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!