Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11. -12. osztályosok! Ti mit...

11. -12. osztályosok! Ti mit gondoltok a sulitokba járó 9. osztályosokról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Semmit.

Mit kéne ? Senki nem fog veled foglalkozni, ha felkerülsz középiskolába. Esetleg, amikor szivatnak, röhögnek egy pár sort rajtad, de ennyi. Ne feledd, őket is szivatták, majd te is röhögni fogsz a kilencedikeseken.

17/l

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bajtárs válasza:
77%
Nem értem a kérdésedet. Ők is emberek akik veled együtt lélegeznek,esznek,isznak és még anyagcseréjük is van! Senki nem piszkálja nálunk őket azért mert kisebbek (már ha kérdésed erre alapul). Miért te talán viccesnek tartod szívatni őket, vagy te is kilencediket vagy/leszel?
2012. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Elég vegyes gondolataim vannak.

Többnyire azt tapasztalom, hogy nagyon el vannak szállva magukból. Bekerültek a középsuliba és azt hiszik, hogy most már valakik. Pont mint anno néhány oszálytársam, aztán nagyokat koppantak, s ma már normálisabbak.

Az iskolában randalíroznak, kijátszák az ügyeleteseket és kimennek cigizni - vagy a wc-ben cigiznek, verekednek, ordibálnak stb.

Gyerekesen és abnormálisan viselkednek sok esetben. Ráadásul sokszor le is nézik a többieket.. Csak tudnám mire verik magukat..

2012. febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

És akkor most mi nem volt hasznos a válaszomon ?


Mit írjak szerintetek ? Ha így van, akkor így. Senki nem foglalkozik velük, velünk semi foglalkoztak.

Vagy a szivatáson akadtatok ki ? Minden suliban van, és engem is ugyanúgy beavattak, rajtam is ugyanúgy mosolyogtak, mint én a kilencedikesken.

Mi nem tetszett ?

2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ugyanazt mint a hármas válaszoló. Kis sz@rháziak nagy pofával. Gyerekesek még, de mit vár az ember még tőlük...


19f

2012. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak kivételek ;)
2012. márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Harmadik vagyok, csókoltatom azt aki lepontozott.

Pedig csak egy őszinte választ írtam, kultúráltan.

Igen, vannak normálisak is, de nem is írtam, hogy senki nem az. Csak nekem furcsa és szánalommal tölt el, amikor a kilencedikes kisfiúk, akik mellesleg divatb*zik nem engedik előre a lányokat az ajtóban és utána ezen nevetnek és pacsiznak egymással, hogy mekkora májerek. És még számtalan ilyen dolgot lehtne írni.

Ezek tudatában igen, azt gondolom, amit írtam.

2012. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmit, legfeljebb arra gondolok milyen volt nekem 9.-esnek lenni, és ők ehhez képest mennyire mások vagy ugyanolyok.

17/L

2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

87%-os.Én is fiú vagyok ráadásul 14/F.Én speciel ki nem állhatom az ilyen ,,fiúkat''. Ez a tipikus beszólok és futok emberkék.Az ilyeneket 9.-be leépítik :D Amúgy csak azért ,,ilyenek'' mert a lányoknál most ez az ideál...Ezt csak úgy megjegyeztem :D

A kérdésre válaszolva(amit amúgy sem tudnék a korom miatt,m1)Szerintem is magasról le fognak szarni :D Gólyahét:Megalázás ,esetleges szimpatizálás a felsősökkel.

Meg amúgy senki sem gondolkodik úgy hogy az egész 9. évfolyam.Mindenkinek az egyénekről van véleménye és nem magáról az osztályról.

Bocsi,ha kicsit érthetetlen :D

2012. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát én nem becsülöm le őket. Igaz hogy az a két év(az én esetemben) ami van köztem és köztük valahogy segít meglátni hogy én is kb milyen voltam 9.-ben. Ebben az időszakban nagyon sokat ér a tinédzserek nagy része, tapasztalatokat szereznek, és valahogy kicsit lenézik a 9.-seket.

Valójában szerintem nem kellene. Attól, hogy még kicsit zöldfülűek és éretlenek, nem jelenti azt, hogy mire ők is 11-sek lesznek, nem jutnak el arra a szintre amelyen mi vagyunk. (tán még ki is előznek). Ja , és én most csak az átlagról beszéltem, biztos vannak köztük, akik egyes 11-seknél érettebbek.

2012. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!