Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ruhába menjek felvételi...

Milyen ruhába menjek felvételizni? 14L

Figyelt kérdés

a felvételi márciusban lesz:)

a válaszokat előre is köszi:)))))


2011. dec. 29. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fehér blúzba, fekete nadrágba és normális cipőbe mentem. Más mondjuk utcai ruhába jött.:D
2011. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel pl egy fekete nadrágot, alkalmibb stílusút és hozzá egy inget.
2011. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fehér blúzban, fekete nadrágban, szép cipőben.


Tavaly néztük a nyolcadikosokat, hogy jöttek el felvételizni. Volt, akor könyékig feltolt bőrdzsekiben, leopárdos leggingsben meg tornacipőben jött el, vagy gumicsizmában napszemüveggel a fején.

Nem is vették fel őket.

2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem kell kisestélyi, de azért add meg a módját. Jobb esetben csak egyszer megy felvételizni az ember.:)


Egy csinos fekete szonya (semmiképp sem mini), egy fehér blúz, fekete alkalmi cipővel. Belefér egy kicsit magassarkú is, ha tudsz benne szépen menni, ha nem, inkább hanyagold.

Ha nem szereted a szoknyát, jó lesz a fekete nadrág is, de valami kopott csőnadrág legyen.



Sok sikert, kívánom, hogy felvegyenek oda, ahova menni szeretnél! :)

16/L

2011. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi cipő, fekete nadrág vagy szoknya, és blúz. A blúznak szerintem nem kell feltétlenül fehérnek lenni. Lehet mondjuk halványzöld, halványkék, pasztellrózsaszín, de nem valami rikító, élénk színű (pl. királykék, vörös, ciklámen, lila).
2011. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Feka cipő, feka nadrág, és ahhoz már nem is muszáj fehér blúz - lehet halvány, vagy sötét színű, a lényeg, h elegáns.
2011. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. dec. 30. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fekete csőnadrágba mentem,fekete cipő meg egy babarózsaszín blúzba mentem. Felvettek, bár nem az öltözékemen múlt,hogy felvettek.
2011. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fekete farmerbe mentem, fekete cipővel és egy kék kockás inggel.

Szerintem vehetsz farmert is :)

15/L

2011. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
farmer, póló.
2012. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!