Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet egy csajnak...

Honnan lehet egy csajnak rengeteg olyan típusú, stílusú ruhája, ami másnak nincs? Lehet, hogy second handdből vásárol?

Figyelt kérdés
Rengeeteg mintájú, stílusú ruhája, felsője van, én pedig hiába járom az itteni üzleteket, egyszerűen olyan selejt kínais anyagú, szagú dolgokra találok. Tudom, hogy gáz, de nem lehet, hogy turiból veszi?
2014. máj. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az se lenne gáz. Miért is lenne az?


De lehet akár az is, hogy RENDELI őket. Annyi online webshop van, mint égen a csillag.

2014. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? vannak ott is jó minőségűek (néha jobbak is mint egy boltban) és ha nem szakadt vagy látszik h használta... Nem értem..

Nem lehet h kapja valahonnan? pl rokontól vagy valami aki máshol lakik? vagy ő megy máshova? Csak egyszer kell megtalálni a stílusilag a legjobban az emberhez illő boltot... De miért nem kérdezed meg? O.o

2014. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, és legalább egyedibb darabokat lehet kifogni.
2014. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy turi, vagy ebay.
2014. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van millió féle, sose vásárolok boltban csak külföldi webshopokból, főleg angol oldalakról. De a turi sem gáz egyáltalán.
2014. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!