Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha valaki nem borotválkoz...

Ciki ha valaki nem borotválkozik ott lent?

Figyelt kérdés
Egy tiniről lenne szó 15\L... vagy ha kéne is hol?

2014. máj. 12. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a testrészedet jobbára nem mutogatod fűnek fának, így nem igazán értem, mit számít mások véleménye. Majd ha lesz barátod, akkor ráér kozemtikázni ott lent. Egyébként is sokkal biztonságosabb, ha nem csupasz, mert így nehezebben kapsz el fertőzéseket.
2014. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan sok embernek mutogatod, hogy ez számít?


Úgy csináld, ahogy neked jó!

Illetve nyáron nem árt, ha azért nem lóg ki a bikiniből, de max. ennyiben számít a "köz" véleménye.

2014. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező semmit, a lábad se muszáj, csak társadalmilag elfogadottabb. De az intim részek szerintem mindenkinek a magánügyei, úgyis csak a partnered látja (majd, gondolom még nem jrsz ott ha van valakid). De ez a te dolgod, ahogy kényelmes. Szerintem nyáron bikinivonalat érdemes, de máshol meg ahogy szeretnéd.
2014. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne ciki az ami teljesen normális dolog?
2014. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ciki,ha nem én sem borotválom!Annyira erős és dús szőrzetem van,hogy ha leborotválom,pár óra múlva már borostás,valamint ha frissen van borotválva,akkor is tiszta fekete ott a bőr,annyira látszódnak a szőrszálak helyei.Nagyon sok van.Csak a bikinivonalat szoktam,de az is nagy kiterjedésű,meg a hasamat.
2014. máj. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En mondjuk csak olyan noket nyalok,akik csupaszok,mert utalom a szambol kiszedegetni a szort!

eppen ezert, az olyanokat mint az 5-os versenyzo,bottal sem piszkalnam...

2014. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem lánytól azért elvárható .... Sőt, olyannyira h én nem is tudok a környezetemben olyat, aki ne borotválná.

fiútól viszont határozottan nem! egy fiú igenis legyen fiús, és persze legyen igényes magára, tartsa karban, h ne legyen egy őserdő, de ne is legyen csupaszcsiga.


De tudod mit? Nyáron menj ki egy nagyobb nudistrandra, aztán majd eldöntöd, melyikhez mit szólsz ...

2014. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!