Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki vászontáskát...

Szerintetek ciki vászontáskát hordani?

Figyelt kérdés

Majálisra mennénk a barátommal, és azért gondoltam a vászontáskára ( [link] mert az könnyű, kényelmes, mégis lehet pakolni bele bőven (vizet vagy bármit). De nem lenne ciki hordani?

Egyébként fekete balerinacipő, fekete rövid csőszoknyát, egy világos türkiz színű ujjatlan felső és egy vékony farmerdzsekit viselnék. Ehhez nem lenne gáz a vászontasi? Igaz, nem divatbemutatóra megyek , csak azért mégis, nem fognak emiatt kinézni? :)


2014. ápr. 30. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jön be a kép.
2014. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 30. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, attól függ, mekkora a tasi... Ha nem nagyobb, mint mondjuk 20*30 centi, akkor inkább valami nőiesebb tatyót vigyél magaddal. :) Cikinek nem ciki. :)
2014. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet hordani, mert praktikus. Jól terhelhető, így a könyveimet szoktam vinni bennük, amikor könyvtárazni megyek. :)
2014. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!