Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 29 hetesen ciki felvenni a...

Nikch kérdése:

29 hetesen ciki felvenni a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Most 24 hetes vagyok. 5 hét múlva lenne az esküvő. Mindenki mondja,hogy vegyem fel, az életben egyszer van ilyen. Egyik részem vágyik rá, másik pedig picit húzódozik tőle. Mondjuk még nincs nagy hasam most sem (első terhesség).

2014. máj. 9. 12:21
 1/10 anonim válasza:
Én 30 hetesen mentem férjhez, hófehér, hosszú elegáns nyári ruhában. Nem kifejezetten menyasszonyi volt, butikban vettem. Sztem azt vedd fel, amit szeretnél, de mindenképpen kényelmes legyen, és számolj rá, hogy addig még fog nőni a hasad.
2014. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A ruha megvételét legalább 2-3 hét múlva tervezem, nehogy "kinőjem".
2014. máj. 9. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit álszentnek tartom, bár csak akkor, ha templomi esküvő is lesz. Ha csak polgári, akkor szerintem én is felvenném a helyedben.
2014. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak polgári esküvő lesz.
2014. máj. 9. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan vedd föl nikcsó :)
2014. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat fog nőni a pocakod így tényleg várj vele. DE! Ez életed legszebb időszaka, közeleg életed egyik legszebb napja (a másik a baba születése lesz) ne legyenek aggályaid a pocak miatt, meg hogy a fehér szűzies miközben te már látszik hogy nem vagy az ;)


Az legyen rajtad ami kényelmes, tetszik, amit megálmodtál.

És majd mutathatod az esküvői képeket a gyerekednek ha nagyobb lesz, hogy na látod kicsim, itt már velünk voltál :)

Sok boldogságot :*

2014. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt ma már gyönyörű menyasszonyi ruhák készülnek terhes nők részére is :)
2014. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :) Már alig várom az esküvőt és a babát :)
2014. máj. 9. 16:42
 9/10 anonim válasza:
Dehogy ciki, ez az egyik legfontosabb nap az életben, miért ne viselhetnél egy olyan ruhát, amiről korábban biztosan álmodoztál már?!:) Sok olyan menyasszonyi ruha van, ami nagyon szépen áll a kismamákon is!
2014. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2014. máj. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!