Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a menyasszonyi tortán nincs marcipánbevonat? Meg úgy semmilyen annak kinéző bevonat sem?

Figyelt kérdés

Tejszínes tortát szeretnénk, és nem akarjuk elrontani ilyesmivel, ami egyébként nem is illene hozzá. Amúgy is fehér tejszínes a külseje.


Vagy manapság ciki, ha egy menyasszonyi torta nincs bevonva valamivel?


2013. febr. 6. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Épp olyan jó lehet a marcipánbevonatos, mint a bevonat nélküli.

Sok boldogságot Nektek! :)

2013. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, attól még biztosan szépen fel lesz díszítve.
2013. febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ciki? Kit érdekel? Olyan lesz, amilyet szeretnétek.
2013. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki.

Nekünk se volt,nem szeretjük.

Gyümölcsös tejszines torta volt a menyasszonyi torta.

De hogy a vendégek se szólhassanak rossz szót se,volt egy kisebb sima torta,azon volt marcipán.

2013. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nekünk volt, és utáltam.
2013. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De, hogy ciki! Nekünk sem volt!

Férjemmel utáljuk a marcipánt, így egyértelmű volt, hogy nem lesz rajta!

2013. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki...:)


Csináljátok úgy, ahogy nektek tetszik. Rengeteg gyönyörű torta van, ami nem marcipános (személy szerint én pl. nem is igazán kedvelem a marcipánízt).

2013. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is végre valaki,aki nem a standart tortát válassza :)


Én speckó,rosszul vagyok a marcipános tortától,olyan rosszak!! a tejszínhabos,na az a fenséges :D

A tortát nem nézni kell hanem megenni,nem értem miért a kinézetre adnak sokan nem az íz világra.

2013. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mi is tejszínhabosat szerettünk volna, aztán azért nem az lett, mert melegben féltünk, hogy felmelegszik, megfolyik rajta a hab, a díszítés. Nekünk végül fondant bevonat lett, az nem annyira édes
2013. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! :) Nekünk lesz bevonat a tortán, cukrászismerős csinálja, ő ajánlott egy harmadik bevonatfajtát. A marcipánt nem szeretem, a fondant könnyen törik, repedezik, ez elvileg valahol a kettő között van (ha megnyúznak sem tudom megmondani a nevét :D), szóval nem olyan tömény, mint a marcipán, és nem is annyira keményedik, mint a fondant :)
2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!