Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lányokról vélemény?

Vékony lányokról vélemény?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 48 kg (farmer: 34). sosem volt evészavarom, sőt, rengeteget eszek (szó szoros értelmében), vékonyságom "családi örökség". mégis mki anorexiásnak néz, stb...miért ítélitek el egyből az ilyen lányokat? miért nem fordul meg az emberek fejében h vki nem koplalással néz ki így, hanem alapból?

elegem van h ha felveszek egy szoknyát, mki a lábaimat bámulja...


2009. dec. 26. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

mit foglalkozol mások véleményével.....ha jól érzed magad a bőrödben akkor kit érdekel hogy mit gondolnak mások.

175 vagyok 52 kilóval.Rám is mindenki mondja hogy hogy nézek ki meg egyek már.Hát hiába eszem annyit mint egy állat.....élvezem hogy vékony vagyok,hogy megfordulnak a férfiak az utcán utánam....:)és ez a lényeg.

2009. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Valahogy én is így vagyok, csak pár éve nem ismertem fel magamon, hogy tényleg kegyetlenül vékony vagyok. Koplaltam, ha tehettem feküdtem és akkor nem gondoltam az evésre. Esténként egy órát futni mentem, súlyokat emeltem. De tükörbe nézve mindig egy dagadt, duci kislányt láttam. Össze is zavarodtam, hogy anyumék miért fenyegetnek azzal, hogy elvisznek kórházba, mert olyan vékony vagyok, pedig én mindig kövérnek láttam magam.

(Persze aztán idővel, tenger parti képeket visszanéztem, és kérdeztem, hogy ki ez az anorexiás nyomorék... szóval így elég rossz volt szembesülnöm az igazsággal. De azóta normálisan eszek, csak összeszűkült a gyomrom, rossz az emésztésem, hasi fájdalmaim vannak, gyakran szédülök reggel, stb.


Ezt most azért írtam le, mert valaki lehet így vékony, és valaki lehet úgy, hogy családi örökség. Sohase szégyelld, és menj csak nyugodtan szoknyában bárhova, engem is így fedeztek fel, és azóta vannak felkéréseim.

Szóval van ennek azért pozitív oldalai is :)

2009. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is rühellem a "Jóó sovány vagy!" meg a "Csak hálni jár beléd a lélek!" című beszólásokat. Én is vékony vagyok (166 cm és 45 kg). A szüleim is vékonyak, szóval a genetika tehet róla. Meg kissé válogatós is vagyok:D Egy időben nagyon zavart, sokat gúnyoltak a suliban, mondjuk ez mostanra sem változott. De mostmár elengedem a fülem mellett. Nem tehetek róla, nem koplalok, nem hánytatom magam. Aki szeret, annak jó vagyok így. Akinek nem tetszik meg tehet egy szívességet!:D Ne foglalkozz az irigyekkel, rosszakarókkal, csak fogadd el és szeresd magad olyannak amilyen vagy!! Hidd el, ha jó a kisugárzásod az mindennél többet ér!;)
2009. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igazatok van. köszönöm a kommenteket :)
2009. dec. 27. 20:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 175 cm vagyok és 53kg. Kiskorom óta mindenki a vékonyságommal szekált, akk még vékonyabb voltam, igaz, de mostanában inkább irigykednek :D hidd el aki, a vékonyságért szekál az csak irigy:)
2010. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!