Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lányokról vélemény?

Vékony lányokról vélemény?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 48 kg (farmer: 34). sosem volt evészavarom, sőt, rengeteget eszek (szó szoros értelmében), vékonyságom "családi örökség". mégis mki anorexiásnak néz, stb...miért ítélitek el egyből az ilyen lányokat? miért nem fordul meg az emberek fejében h vki nem koplalással néz ki így, hanem alapból?

elegem van h ha felveszek egy szoknyát, mki a lábaimat bámulja...


2009. dec. 26. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ítélik el a vékony lányokat.. ha meg családi örökség akkor arról nem tehetsz.
2009. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én személy szerint nagyon szeretem a vékony lányokat. Szerintem azért nézik a lábadat, mert szépek. Hacsak nem vagy 190 cm magas akkor még a súlyod is normális.
2009. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ehhez 168 cm magas vagyok, ami végülis ideális...csak jó lenne ha nem néznének csodabogárnak :) köszönöm szépen a válaszokat!
2009. dec. 26. 20:11
 4/15 anonim válasza:
87%

Nem elítélik, hanem irigyek.

Ne aggódj, szülés után minden nő felszed egy pár kilót :D

2009. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, 17 éves, 163/45. Hát ez van, ezt kell szeretni. Annyit eszek, hogy huhh :)De legalább nem kell figyelnem annyira, hogy mit ehetek, mert pl. van aki nem ehet egy jóízűt, mert meglátszik rajta. Mondjuk azért jobb lenne nem deszkának lenni.

Szerintem talán azért gondolnak egyből rosszra, mert ez folyik a tévéből, az újságokból...stb.

Ha megnézed, van egy halom fogyasztós műsor, vékonyakról meg szinte nincs is ilyen, csak olyan amiben lehurrogják őket. Mondjuk azok nem is akarnak hízni. Ez van.

Te meg inkább ne is foglalkozz ezzel...én is próbálok nem foglalkozni vele.

Szia

2009. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
35%

Persze azért nem árt elmenni orvoshoz, esetleg egy féregtelenítő kúrát végigcsinálni.

Sztem

2009. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 167/50 kiló vagyok, pont most mértem, semmit nem szedtem fel most sem :( Szoknyát én sem nagyon merek felvenni, max csizmával, mert úgy vastagabbnak tűnik a lábam. Télen meg ált térdnadrágot csizmával, ez is vastagít :) Engem is megnéznek, ki ezért, ki azért. Van akinek tetszik, van akinek nem. Akik ált. bunkóbban szólnak be, azok a piás öregek... Fiatal sráctól rosszalló megjegyzést még sosem hallottam :)
2009. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is néztek régebben anorexiásnak. Mondjuk akkoriban 52kg voltam a 176 cm-hez. Így azokat a képeket visszanézve iszonyúan vékony voltam: a hátam tiszta csontos volt, a karjaim szintén, a combomról nem is beszélve.

Most sikerült híznom és már 60 kg vagyok, de azért nem akarok több lenni... :D

De ha rövidnadrág van rajtam (nem szeretem a szoknyákat) engem is megnéznek.Én mindig arra gondolok, hogy azért mert vékony a lábam, illetve a vádlim. Mondjuk hozzá elég hosszú is, szóval lehet azért. XD

2009. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát, jó tudni h nem vagyok egyedül :) köszönöm a hozzászólásokat. csak néha elbizonytalanodik az ember, ha kinyit egy újságot és a 2. oldalon már diétás tippek vannak. ránk miért nem gondolnak? :) amúgy annak én is örülök h legalább azt ehetek amit akarok. csak jó lenne, ha jobban elfogadnák az emberek, h nem minden vékony lány koplal... szép estét :*
2009. dec. 26. 20:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

én irigyellek. :)

ahogy a legtöbb lány. :D sokaknak ritkán forul meg a fejében, hogy anorexia és bulimia nélkül is lehet vékony valaki... hátmég, hogy irigylik azt, aki "családi örökségként" kap ilyen alakot!

2009. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!