Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a ruhát felvennétek lagziba?

Ezt a ruhát felvennétek lagziba?

Figyelt kérdés

Nem tudom fel vegyem-e, mivel van benne rózsaszín, és az inkább a koszorús lányokon szokott lenni.. én csak sima vendég leszek. Vélemény? Más ilyen esküvőre való egyberuhám nem nagyon van.. nem nagyon hordok ilyeneket csak néha.. vagy fekete harangalakú szoknya,egy blúzzal? Ti milyen ruhát vennétek fel?


[link]


[link]


2014. ápr. 29. 07:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi.. az a baj hogy vékony vagyok a testhez simulós ruhák nem nagyon állnak jól.. itt nálunk nem nagy választék van sajnos.láttam egy ehhez hasonló fazonú ruhát aminek az alja sötétkék volt, felül fehér.az jobb lenne?meg csipkések voltak.
2014. ápr. 29. 18:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj a rózsaszínnel. A bársony szerintem inkább télies.
2014. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Esetleg egy nagyobb világos kendőt tegyél magadra felső gyanánt, a vállaidra...Nem tudom elmagyarázni, hogy..de mint amikor bálba mennek az emberek.Gondolom jó idő lesz,amikor lesz az esküvő.


A bárson blézert felejtsd el,szerintem nem elegáns és nem is csinos.

2014. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Most hétvégén lesz és pont rossz időt mondanak, viharokat, lehűlést. Azóta vettem egy másik ruhát, kék-fehér.. azt fogom felvenni, az nem annyira feltűnő mint ez a rózsaszín.. ahhoz van hozzáillő blézerem.
2014. ápr. 30. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!