Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a ruhát felvennétek lagziba?

Ezt a ruhát felvennétek lagziba?

Figyelt kérdés

Nem tudom fel vegyem-e, mivel van benne rózsaszín, és az inkább a koszorús lányokon szokott lenni.. én csak sima vendég leszek. Vélemény? Más ilyen esküvőre való egyberuhám nem nagyon van.. nem nagyon hordok ilyeneket csak néha.. vagy fekete harangalakú szoknya,egy blúzzal? Ti milyen ruhát vennétek fel?


[link]


[link]


2014. ápr. 29. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak keress hozzá egy színben passzoló bolerót. :)A ruha nagyon csini.
2014. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első ruhát ajánlanám, sokkal hatásosabb és elegánsabb. :)
2014. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Az elsőt ajánlanám, a másik kicsit office-os. Nincs a rózsaszínnel semmi gond, szerintem jó lesz:)
2014. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Elsőt, de ezt a bolerót el kéne felejteni, mert már nem éli divatját, soha nem volt csinos és soha senkinek nem volt áldott hatással az alakjára.

A második ruha elég hétköznapi. Én mindenképpen a rózsaszínre szavazok!

2014. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt felvenném,más boléróval!


Esetleg egy fehér blézerrel csúcselegáns és trendi lenne!


A másodikat semmiképpen sem.

2014. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A második szerintem nem elég ünnepélyes egy esküvőre.

Az első ruha jó, de én más színű boleróval venném.

2014. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Még milyen felsőt lehetne ehhez felvenni? Fehér blézerem nincs csak nagyon vilagosbarna meg feketék.:/ ilyen bársonyos anyagú felső gáz? (Bocs ha hülye vagyok hozzá, rég voltam lagziban,nem tudom mi illik oda).
2014. ápr. 29. 17:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem az első tényleg koszorúslány ruha, és igaz az a boleró nem passzol hozzá. A második tényleg olyan irodai viselet, és kicsit gyászos, ami egy lagzin nem túl jó. Tényleg ne haragudj, de nekem ez a véleményem. Én beruháznék a helyedben egy csinibb kis ruhába, valami kevésbé feltúnő de élénkebb színűbe, turiban, Hásában is ki lehet fogni jókat ha nem akarsz sokat költeni, és még az is lehet, hogy máskor is szívesen hordanád majd! :)
2014. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen anyagú felsőt kérdeztem hogy gáz e? Csak az anyagot nézzétek, ne a színt.:))

2014. ápr. 29. 18:02
 10/14 anonim ***** válasza:
*Hádában. (előző voltam)
2014. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!