Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti felvennétek ma fehér nadrágot?

Ti felvennétek ma fehér nadrágot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 05:03
 1/7 MrPifta ***** válasza:
0%
én se ma, se máskor. De mi jelentősége van, hogy éppen ma?
2014. ápr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lezs eső akk vilagosat nem. Amúgy a fehérérf én sem vagyok oda.
2014. ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha esne az eso akkor nem.. de amugy igen csak nagyon kell vigyazni mert konnyen koszolodik.
2014. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér nadrág nagyon jól tud állni egy nőn, ha van bátorsága felvenni és jó az alakja. Vigyázni kell, hogy be ne koszolódjon.
2014. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma semmiképp sem, pont én is ezen gondolkoztam mikor vehetem már fel. Arra jutottam, majd ha szép, napsütéses idő lesz, nem ilyen bu...i szélben.
2014. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esős, nem esős, borús stb időben nem venném fel. Bár én fehéret amúgy se hordok, de más világosat se vennék ma fel.

Szép egy jól szabott fehér nadrág, de rettentő igénytelenül tud kinézni egy sárpöttyös, mocskos.....

2014. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a fehéret, de nekem is van fehérgatyám, viszont a mostani időben inkább nem lennék ilyen bátor...a sárfoltot fehérből kiszedni kínzás...
2014. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!