Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek ez b*zis...

Lányok! Szerintetek ez b*zis vagy ízléses?

Figyelt kérdés

[link]


Követem a divatot, gondolkozok egy ilyen pólón. Szőkésbarna, oldalt rövid, felül kb. 5cm hosszú hajam van, zöld szemem, csontos, vékony arcom.


2014. ápr. 20. 23:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ez a mértékű v nyak kifejezetten szexi. de a kerek is teljesen jó. a színe valóban "kemény", de ha esetleg tényleg dexter vagy, akkor hordhatod:D
2014. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10#!

A kérdező véleményt kért, mi leítuk. Senki sem fog pisztolyt tartani a fejéhez, hogy ne hordja, azt vesz fel, amit akar.

2014. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Keep calm. Vannak, akiknek nem tetszik a V nyakú, nem baj, ízlés kérdése. A színe miatt kérdeztem én különben, mert én is erősnek éreztem kicsit, főleg hogy szőkésbarna a hajam.
2014. ápr. 21. 17:38
 14/20 anonim ***** válasza:
szőkésbarna és? ha valakinek jól áll lehet szőke barna fekete vagy lila színű is a haja tök8
2014. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12-es!

Mar vartam,hogy valaki leb..assza azt aki megirja az igazat..

2014. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hát igen... ez a gyakorikérdések
2014. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Tobben is irtak foleg csajok,hogy meresz a szine,magyaran nem a megszkott szurke eger stilus!

Legalabb valaki kilep a ferfiaknal magszokott sablonbol!

Ez a maradiaknal szemet szur,nyilvan de valoban el kell gondolkozni azon is,hogy pont a csajok osztjak az eszt,hogy mi all jol,amikor koztuk meg keresni kell a kifogastalan oltozetut!

Gondolok itt a kotozott sonka + cicagatya kombinaciora,amit meg megspekelnek egy balerinacipovel,amibol kifolyik a hajas labfejuk!

De csak azert is felveszik,mert mindenki azt hordja...

2014. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Annyi szín van, és azoknak is annyi árnyalata. Miért pont ezt? Ez nem a szürke egér ellentettje, ez melegfelvonuló.
2014. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
lehet csak én vagyok különc, de szerintem a korallszín kifejezetten menne a világosabb árnyalatú hajhoz, de a mentás viszont sápaszthat, ha világos a bőröd. a fekete se rossz ötlet. a V-nyak pedig nem csak jól nézhet ki, de még praktikus is. nem érzed, hogy a póló megfojt.
2014. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18-as a regi motorosok kozul!

Egy ilyen lejart lemezt emlego mindig betoppan ha elenk szin kerul a teritekre...

2014. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!