Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elsősorban fiúk! Milyen köröm...

Elsősorban fiúk! Milyen köröm tetszik egy lányon mi a ami szerintetek ízléses?

Figyelt kérdés

Itt most ne méteres műkörmökre gondoljatok, meg egyátalán ne műkörömre. Arra lennék kíváncsi, melyik az a szín, ami tetszik egy női körmön, melyik az ami gusztustalan, melyik köröm forma tetszik(kocka, hegyes, kerek...)

Azon gondolkodom, hogy franciára csináltatom most meg, de nagyon nincs ötletem hogy milyen lehetne. Ezért kérdezlek titeket :) linkek is jöhetnek


2013. okt. 5. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Nekem főként a vörös tetszik :) Szerintem a fekete nagyon csúnya és egyben gusztustalan .. a kocka forma tetszik :P és a hagyományos francia h fehér a vége az tetszik és a gyűrűs ujjon valami kis dísszel decens de mégis nagyon szép :)
2013. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Weke Daka ***** válasza:

A rövid, színtelen (átlátszó) lakkos köröm a szép.

Ha mindenáron cifrázni akarod, akkor a francia még jó.


A hosszú karom és a vörös köröm k*rvás, p*csás. Olyat ne válassz, ha normális lány vagy és nem r*banc!


Jó választást!

üdvözlettel: Weke Daka

2013. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!