Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat-e a teljesen pirosra...

Divat-e a teljesen pirosra festett rövid köröm? Fiúk, nektek tetszik? Lányok, ti is írjatok!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ha a köröm teljesen rövid (szélesebb mint amilyen hosszú, nagyjából kerek, vagy az ujjbegy túllóg a körmön), nem a legjobb ötlet feltűnőre festeni, mert nem szép. Van akinek illik a stílusához, az persze más. Ezek többnyire a kicsit vagányabb, a fiús és a nőies közt egyensúlyozó lányok.


Ha vörös körmöket szeretnél, szerintem fontos hogy kicsit növeszd, úgy sokkal szexibb, és főleg a nőcis, vadmacskás stílusokhoz nagyon illik. Szebb is a hosszú köröm.


Ne nézd hogy divat vagy sem, nézd meg hogy áll! Kérj kölcsön egy vörös lakkot, próbáld ki milyen. Ha neked tetszik, és úgy gondolod illik hozzád, akkor jó. Ha pedig nem jön be, vagy csak nem igazán "te vagy", akkor lehet bármekkora divat, sosem leszel tőle szebb vagy menőbb.


(Lány vagyok, de nem teljesen hetero.)

2009. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem értek egyet az utolsóval.

én abszolút nem vagyok végzet asszonya típusú nő, de mégis imádom a piros körömlakkot. többféle árnyalataim is vannak, és ráadásul a körmöm is rövid inkább. sőt, sztem a vadabb árnyalatú körömlakk rövidebb körmön mutat jobban, a stylistok is így ajánlják. francia manikűrhöz persze a hosszú a jó. egyébként ahogy más csajokat figyelek, a legdivatosabb színek egyike épp a piros. és mindenféle nő hordja, nem csak a hosszúkarmú "vadmacskák".

2009. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt nagyon rövid és nagyon hosszú tűzpiros körmöm is. Mindkettő tetszett fiúknak és lányoknak is. Csak tudni kell hozzá öltözni. Rózsaszínt nem húzta fel mikor iylen körmöm volt.
2009. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem hosszú körömmel nem is jó a piros. Bocsi, de a hosszú, piros körömnek kissé prosti hatása van...

Viszont rövid körömmel nagyon jól néz ki, viszont jól kell megválasztani a ruhát is.

2009. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A sötét, illetve az élénk színek rövidebb körmön mutatnak jól. ( A rövidebb itt azt jelenti, h ujjbegy végéig érő)

A kicsi kerek körmöket szerintem nem kellene festéssel kiemelni, mert csúnya. Nagyon hosszú körmökön pedig nem mutatnak jól az élénk színek.

2009. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A sötét feltűnő lakkok vmint a neon színek csak a rövid körmökön állnak jól.Legalábbis a mai kor trendje szerint.Ha hosszű körömre festesz ilyet,én nem mondom ki...

Hosszúra most francia,rövidre pedig vörös-piros:))

2009. ápr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,hogy divat-e,de nekem tetszik. (F)
2009. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Rövid körömre valóban jobban néz ki a sötét árnyalat, osszúra pedig a világos.

Én alapban nem nagyon szeretem ezt a színt, de láttam mr nagyon sok lányon pl piros cipő mellett, vagy valamilyen felsővel, és szerintem nagyon jól nézett ki! Az viszont kell, hogy legyen rajtad valamilyen piros színű kiegészítő, vagy ruhadarab.

2009. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem divatnak divat a pirosra festett köröm, az már más kérdés, hogy olyanok is pirosra festik a körmüket, akiknek egyáltalán nem áll jól. Tény és való, hogy pár éve abszolút az a divat, hogy sötét lakkot vagy éppen pirosat rövid körmökre kell kenni különben k.rvás. Bár tizennéhány évvel ezelőtt a hosszú köröm volt a divat ha piros volt ha francia...
2009. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenre szoktam festeni, de nem nagyon rövidre, hanem azért legyen kicsit hossza. kb. az ujj végéig érjen. nekem tetszik, és sztem mostanában divatos is.
2009. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!