Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfias láb? Milyen öltözködés...

Férfias láb? Milyen öltözködési stílust javasoltok?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasók!


Mielőtt belekezdenék, leszögezném, hogy rengeteg oldalt végigböngésztem már és az utcán is nyitott szemekkel járok, hátha beleütközöm egy hasonló problémával viaskodó nővel.


Szóval:


A lábaim katasztrofálisak. Olyanok, mint egy igavonó lóé. Széles lábfej, vastag boka, vastag vádli...tömör gyönyör. :( Nem, egyáltalán nem vagyok túlsúlyos és a sportolást sem vittem túlzásba. Egyszerűen ilyen sajnos. Akármerre keresgélek öltözködési tanácsokat illetően, csak külön- külön foglalkoznak a problémával.


Gyűlölöm a nyarat, a rövidnadrágot. A magassarkú cipővel lehetne és hangsúlyozom lehetne ugyebár ellensúlyozni a vastag vádlit és bokát. De a széles lábfej miatt kb 1 nap alatt széttiprom eleve már a szerencsétlen topánokat. Meg szarul is nézek ki magyarán. Az én trampli lábamra meg csak öreglányos cipők vannak.. :(


Ha van köztetek olyan hölgy, nő, csajszi, bárki aki a női nemhez tartozik, és ilyen paraméterekkel áldotta meg a természet, az szánjon rám pár percet!

Irigylek ilyenkor szint minden nőt..leginkább a férfiak pillantásait.. Ilyen bányaló alkatú nő után nyilván senki nem forgolódik. Tudom, hogy ezek a lányok is büdöset szarnak, és a formás lábaik mellé nem biztos, hogy észt is osztottak..de akkor is.. Hölgyeim, hát kinek nem esik jól ...illetve esne jól egy férfi elismerő pillantása?


ui: Elnézést kérek, hogy ilyen hosszúra sikeredett egy ilyen kis "egyszerű" probléma leírása! Ha véletlenül férfiak is olvassák ezen kérdésemet, szívesen elfogadok tőlük is bármilyen tanácsot.


2014. ápr. 9. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy a férfiak minden női lábat megnéznek, ha jön a jó idő és előkerülnek a szoknyák harisnya nélkül, akkor mindenkit nézegetnek függetlenül attól, hogy milyen formájú a lába :)


Egyébként én a helyedben olyan cipőket próbálnék ki, ami nem az a kifejezetten körömcipő, hanem valami kényelmesebb, de mégsem teljesen lapos. Pl. egy éktalpú szandál.

2014. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tennél képet? (Fej nélkül, hogy ne légy felismerhető.)

Általában az emberek sokkal katasztrofálisabban látják a helyzetet, mint amilyen valójában.


Egyébként nekem is széles a lábfejem, vastag a bokám. Nehezen kapok cipőt, mert ami hosszban jó, az szélességre szorít. Ami jó szélességben, abból meg kilépek. A bokapántos szandálok többsége át se éri a bokámat.

Borzasztó a cipővadászat. Az olcsóbbak közül (kínai, Deichmann) szinte mind kiesik, azoknak olyan a konstrukciója, hogy csak kecses lábra jók. Egy vagyont kell cipőre költenem, mert csak min. 20 körül szoktam találni jót. A vádlim is brutál, hosszú szárú csizmát eddig még sose találtam. A combom se semmi.


És... mindezek ellenére, meglepő módon az összhatás egyáltalán nem szörnyű!

Ezért mondom, hogy rakj képet!

2014. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy nem én túlzom el a dolgot. Ugyanezek a problémák jönnek lő nálam is, mint nálad. Ha szélességben jó, kijár belőle a lábam. A nadrágválasztás is macerásabba a vádli miatt, de az még könnyebb kategória a sok sztreccs anyag miatt.

De szívesen küldök képet privátban. Ilyen képfeltöltögető oldalakra nem szeretnék még fej nélküli képet sem kirakni. :)

2014. ápr. 9. 09:57
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egy kicsit túldramatizálod, de valóban jobb lenne, ha tennél fel képet, ha nem is a sajátodról, de olyanról, ami hasonlít a tiédre.

Ha jól képzelem el, akkor egyáltalán nincs gond a lábaddal, hallottam már panaszt, aztán semmi alapja nem volt a kesergésnek...

2014. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jah és nekem is jöhet privát, ha gondolod, bocsi, az előbb lemaradt az üzid!
2014. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Éjjel mindenki kap privátot, ha hazaértem. Egyébként, nem egy szárnyait próbálgató friss hús vagyok, hanem egy 30 éves nő, aki tisztában van a paramétereivel. Ősz-tél -tavasz. Ilyenkor semmi probléma. :) De már kezd nagyon melegedni az idő....

Hja igen...akinek kell kép, küldjön nekem egy mail címet, mert itt az oldalon én nem tudtam képet beilleszteni. Pedig azt gondoltam, privátban lehet...

2014. ápr. 9. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!