Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-18 éves lányok, nektek...

14-18 éves lányok, nektek milyen cipőtök van tavaszra?

Figyelt kérdés

Ha több van mindet írjátok, kép is jöhet. Jöhetnek képek is.

(Minden normális válaszért megy a zöld kéz) ;)


2014. ápr. 4. 14:05
 1/8 Kukszi666 válasza:
43%
A tutyik most a trend nekem fekete,szürke van de tavaszhoz a vidám szinek ilenek.
2014. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ccc-s zöld vászon bakancsszabású belül virágps cipő, egy s.oliveres balerina cipő ami alacsony, lapos talpú és kék

13/L

2014. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rózsaszín-fehér tornacipőm (nagyon vékony, még nem hordom), egy barna tornacipőm, egy szürke fűzős éktalpú bokacipőm (ezt hetente max. kétszer hordom) és egy bézs balerinacipő (ezt szintén nem hordom még, nekem még hideg van hozzá).

15/L

2014. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ccc-bol egy sima piros vaszoncipo:)
2014. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Focicsuka :)
2014. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

két balerinacipő, egy rózsaszín és egy bézs, egy magasszárú tornacipő. valamint van még egy barna, éktalpú fűzős cipő, és egy fekete, elegánsabb magassarkú, szintén fűzős, de ezeket nem hordom.

most szeretnék még egy ilyet: [link]

2014. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyelőre még "motoros" csizmát hordok. :D

De különben sportcipőket hordok tavasszal. Leginkább magasszárút. De kellene vennem pár elegánsabb cipőt is, amit hordhatok csinosabb ruhákkal suliban.

2014. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sima fekete kis alacsony szárú tornacipő, meg majd tervezek beszerezni egy loafert is.:)
2014. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!