Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti felvennetek ezt harisnya...

Ti felvennetek ezt harisnya nélkül holnap?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



Ezt a ruhát ti felvennétek holnap ha ilyen jó idő van mint ma?A térden fölé ér kb 10 cmvel.Ja es mit gondoltok erről a ruháról?

14 lány



2014. ápr. 1. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen stílusú ruhákat, szerintem sokkal különlegesebb stílust ad, mint egy farmer-póló-fűzős cipő kombináció. Persze azon is múlik, hogy hogyan áll rajtad. Harisnyát mindenképpen vegyél fel. :) (Vagyis remélem vettél fel, kicsit későn írok)
2014. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ne hallgass senkire,tök jól néz ki,egyéni stílusod van,nem kell bedőlni az aktuális trendnek!Látszik,hogy igazi egyéniség vagy!Nylon Harisnyanadrág nélkül meg ne járj,csak kánikulában,anélkül kicsit igénytelen egy nő.Ehhez szerintem testszínűt húzz!
2014. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató szavakat.:)
2014. ápr. 3. 19:21
 14/15 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁ. A sok ember mondja, hogy nagyis meg minden de azért felvilágosítanám a népet, hogy a grunge most a stílus és mellesleg nagyon jól néz ki ha szép vagy, szép az alakod és jó a stílusod.:)
2014. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató szavakat.Sokan mondták hogy jó az alakom(?),de szerintem csak simán átlagos.:)
2014. ápr. 6. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!