Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem szeretem magam, ezért nem...

Nem szeretem magam, ezért nem megy a csinosan öltözködés? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tetszem magamnak, 180cm vagyok és 69 kg, a szemem az egyetlen ami szép rajtam, meg talán a hajam... egyébként utálom magam.

Ezért lehet az gondolom,hogy nem tetszik rajtam soha semmilyen ruha, amit megpróbálok meg úgy vagyok vele, hogy áá, ez rajtam biztos bohócosan állna, így inkább meg sem veszem.

Így nincs túl sok ruhám, elég unalmasan öltözködöm...

Hogyan változtassak ezen?


2014. márc. 18. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél katona. Ott ha meghalsz is, nem kell többé csúnyának lenned. Csak a túlvilágon. Örökké.
2014. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nő vagy?


Rá kellene jönnöd, hogy te is egy értelmes és értékes ember vagy,és csak az energiát pazarolod, ha nem szereted magadat...


Egyébként nem kell túlzásba esni,egy szép fülbevaló,v nyakláns is fel tudja dobni a megjelenést :)Az egyik legfontosabb szerintem, hogy a nőiességet kiemeld.Pl a szép,fényes frissen mosott haj nagyon fontos!

Derékra egy szép öv...egy elegánsabb cipő...

2014. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nő igen , 24éves

Köszönöm!

2014. márc. 18. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg te nem hiszed el, hogy szép vagy, addig senki nem fogja elhinni. Ez kózhely, de igaz.

Jón a nyár, próbálj csinosan öltözködni. Kezdhetnél pl egy szoknyával. Nem kell, hogy kilátszon mindened, combközépig érő jó lesz. Vegyél fel hozzá egy csinos felsőt, ízléses kivágással. Itt sem az a cél, hogy a melleid kilógjanak. Keress hozzá egy csinos cipőt. Kezdésnek a balerina is megteszi, aztán ha már lesz egy kis önbizalmad, lecserélheted magassarkúra. Nem kell 12cm-es sarok, 6-7cm bőven elég. Szép a szemed, akkor hangsújozd ki sminkkel, a szádra tegyél szájfényt. A körm9d legyen szép és ápolt, ízlésesen festheted is.

És most jön a lényeg:

Bármit is veszel fel, gondold azt, hogy szép vagy. Húzd ki magad, ne lógasd a fejed, sugározd azt, hogy te tetszel MAGADNAK. És akkor tetszeni fogsz MÁSOKNAK is.

Ha pedig valaki megszól, azzal ne törődj. Nem tetszhetsz mindenkinek, de van 1 jó hírem: nem is kell!

Barátod van egyébként? Ha igen, ő biztos szépnek lát. Kérd ki a véleményét, hogy mit látna rajtad szivesen.

És vedd észre az apró sikereket. Ha megnéznek az utcán, ha bókolnak neked. Építsd ezekkel az önbizalmadat.

2014. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!