Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz az ilyen...

Szerintetek gáz az ilyen öltözködés?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mit gondoltok arról,szerintetek gáz ha holnap felveszek egy bézs rövidnadrágot,testszínű harisnyával,barna bokacsizmával,fehér felsővel,bézs kabáttal és egy pink táskát veszek hozzá?
2014. márc. 16. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem tűnik rossznak, csak az a pink táska nem illik a képbe.
2014. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jobban passzolna a fehér monduk?
2014. márc. 16. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pink táska nem tetszik ezek közül egy barna vagy fekete szrintem jobb lenne. Meg én nem szeretem a testszínű harisnyát, de ha neked az tetszik.
2014. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sokkal. képet nem tudsz mutatni?
2014. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hova vennéd fel?

Nekem úgy általában a rövidnadrág harisnyával nem tetszik. Akkor inkább legyen egy szoknya vagy hosszú nadrág.

Egyébként a színek jók, és nekem a pink táska is tetszik, így nem olyan egyhangú, feldobja az egészet, nem kell mindennek ugyanolyan színűnek, árnyalatúnak lenni.

2014. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!