Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amelyik szilikonos melltartóbó...

Amelyik szilikonos melltartóból kijön a merevítés a drót azt a melltratót már ki lehet dobni a kukába?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy több melltartóm is ilyen és ha felveszem 1 cm-re kilóg belőle a merevítés a drót és szúr kikezdi a mellem közét hiába nyomom vissza.

Már kivettem egy melltartóból a drótot mert szúrt de utána dobhattam ki mert semmi tartása nem volt és felcsúszott a melltartó és kibuggyant a cicim alóla.

Szóval meg lehet valahogayn menteni a melltartókat?

Tettem már zsepit oda de nem ér semmit mert hamar elmozdult.



2014. márc. 15. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomkodd vissza a drótot és varrd meg a lyukat ahol kibújt. Egy darabig bírja így.
2014. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A merevítősök fazonja olyan, hogy merevítő nélkül semmit nem tartanak, elvesztik az alakjukat (ez alól max bizonyos fürdőruhák kivételek). Ha csak visszanyomod az nem segít mert a lyuk ott marad, mindenképp kell bele pár öltés. Valószínűleg még így se lesz hosszú életű. Ha ez több melltartódnál is előfordul (szerintem úgy 1-2 évet még rendszeres használat mellett is bírnia kellene), vagy rossz minőséget veszel, vagy az is elképzelhető esetleg hogy nem jó a méret és emiatt éri valami extra terhelés a merevítőt meg azt a részt amiben van.
2014. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kidobhatod, én épp a napokban varrtam be az egyik melltartóm ahol kijött a drót és kb másnap már kinn volt a drót, alatta kilyukasztotta az anyagot és hát semmit nem értem el vele. Vegyél újakat rendszeresen, vagy márkásat az hátha tovább birja.
2014. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 ilyen melltartóm (az eurósba vettem), kidobtam őket.
2014. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb minőségű melltartót vegyél, ne kínait, akkor nem jársz így.
2014. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!