Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen ékszereket hogyan lehet...

Ilyen ékszereket hogyan lehet készíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Leginkább a gyűrű érdekelne..

Mi a neve a technikának?



2012. nov. 2. 20:30
 1/5 anonim válasza:
leginkább sehogy
2012. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahogy biztos, mert akkor az sem létezne.. >.<
2012. nov. 18. 01:39
 3/5 anonim válasza:
biztos lehet, csak kurv@ nehez.:)
2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drótékszer különböző gyöngyökkel, strasszokkal. Amit belinkeltél arról viszont messziről sír hogy gyári. :( (leginkább forrasztották szerintem, ráadásul ilyeneket kézzel nem csinálsz, maximum akkor, ha ötvösséghez minden feltételed megvan)

Viszont itt vannak kézzel készítettek:

[link]

És itt találsz hozzá leírást:

[link]

Viszont az egyik legnehezebb és legdrágább technika... Ráadásul a beruházás is sok viszonylag, mert ehhez normális fogókat (legalább egy kúpos, egy lapos, egy sima és egy vágó hozzá) kell venni és a jó minőségű drót sem a legolcsóbb. Nagyon sok gyakorlást igényel. Persze nem elrettenteni akarlak, próbáld ki kicsiben aztán meglátod :)

Remélem tudtam segíteni :)

(ja és imádom az olyanokat mint az 1. válaszadó! :D)

2013. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tudom hogy elég régi a kérdés,de én szeretnék válaszolni. Ez a technika drótékszer készítés. Igen forrasztva van,és még így is drótékszerek közé sorolják. Így elég drága,1-1 ilyen darab elkészítése(hogyha rendes drága kőből készíted mint ő) akkor megveri majdnem a 150.000Ft ot.. Persze szerintem megéri sima swaroskyból is csinálni amit tudsz venni egy rövidáru boltba is akár. Én is ilyen ékszereket csinálok,nagyon nehéz,de ha van forrasztó pákád,vagy forrasztó ceruzád akkor nagyon könnyű,és aránylag olcsó.
2013. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!