Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba reggel még cipőbe...

Suliba reggel még cipőbe megyek, de ma is elvittem a szandált és már abban jöttem haza. Nincs túl hideg még ehez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Fáztál vagy nem fáztál? Csak el tudod dönteni, vagy nem?


Nem mindenki ugyanannyira fázós. Londonban ilyen időben már simán "napoznak". Én viszont még el se tudom képzelni, hogy annál több ideig, mint amikor kiszaladok a kukához a szeméttel, több időt legyek nyitott cipőben.

2014. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát egy szandálba semmi meleg nincs. Annál még a balerina is zártabb, amit még tuti nem veszek fel. Pár fokot még emelkedjem a hőmérséklet.

Nekem még tökéletes egy félcipő. Azt is nemrég kezdtem el hordani.

Amúgy meg te érezted hogy milyen volt. Akkor miért tőlünk kérded??

2014. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni hogy fáztál vagy sem... én még bokacsizmában járok. Szandálban megfagyna a lábam.
2014. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért azt is kéne nézni, hogy milyen évszak is van! Hát nem nyár, tehát valami könnyebb bőr cipő való de semmi esetre sem szandál mert elég nevetséges
2014. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki egyformán fázós. Ha nem fázol, miért ne jöhetnél szandálban hazafelé? Kinek mi köze hozzá, ha te úgy érzed jól magad? Délutánonként közel 20 fok van mostanában. Nyáron néha ennél hidegebbek is vannak és olyankor majdnem mindenki továbbra is mezítlábas flip-flop papucsokban mászkál.


Egyébként mezítláb veszed fel délután a szandált vagy harisnyával?

2014. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!