Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisza Cipő megéri ennyiért?

Tisza Cipő megéri ennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy ideje gondolkozom, hogy vegyek-e Tisza Cipőt. Most jött ki az új kollekció és nagyon tetszenek, de nem tudok dönteni. Megéri ennyiért venni (25ezer)?

Igazából azért gondolkozom rajta, mert a legtöbb cipőmnek a sarka illetve talpa elég gyorsan szétmegy és azt hallottam, hogy a Tiszák strapabíróak. Igaz ez?

Illetve a 2év garanciát mennyire tartják be? Tehát ha nem a te hibádból lesz baja a cipődnek akkor tényleg kicserélik?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. márc. 11. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2 Tiszám van, az egyik 7 a másik 3 éves, mindkettő 20 ezer felett volt,de köszönik szépen jól vannak. Olyan cipőt vegyél, melynek a sarok része belül bőrrel fedett, nekem ezek nagyon tartósak, gondos ápolás mellett.
2014. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

néztem a tisza honlapját és láttam, hogy van compakt illetve comfort stílusú cipőjük. ezekben mi a különbség? melyik a jobb, tartósabb?

és köszönöm a választ, ment a "zöldpacsi" :)

2014. márc. 11. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem még tavaly nyáron: [link]

Ez a kompakt szériából van, ugyanúgy, mint az előző is, ami majdnem 7 évig bírta. Azért cseréltem le, mert a ragacsos sár letépte a talpát, de a cipész meg tudta csinálni. 7 év után kezdett látszódni, hogy egyáltalán van a talpán valami kopás. Jó erős, strapabíró, szerintem megéri. Már ha csak azt vesszük, hogy a gagyi egyszezonos cipőkre is költenél ennyit 7 év alatt. Én csak ajánlani tudom. Neked melyik tetszik?

2014. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, kicsit zavarosan fogalmaztam: Szóval a sár letépte a talpát, a cipész megcsinálta, de kicsit bénán dolgozott, így csak hosszú nadrággal tudtam felvenni, de még így is hordtam egy évig.
2014. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MEGÉRI! :)))
2014. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :) egyre több embertől azt hallom, hogy nagyon jó minőség :))

nekem a legjobban ez tetszik: [link]

de attól, hogy ez nem compakt hanem comfort ugyanolyan strapabíró?

a compaktok közül pedig ez tetszik nagyon: [link]

2014. márc. 12. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó tetszik, de te tudod. Arra is gondolj, hogy a normál bőrt könnyebb ápolni, mint a velúrt, és talán erősebb is.
2014. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, ezért hezitálok, hogy ha veszek akkor valószínűleg jobban járok egy compakttal..
2014. márc. 12. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!