Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vásárolnak az emberek...

Miért vásárolnak az emberek használt ruha üzletben? Olyan fura hogy tele vannak ezek a helyek emberrel. Más levetett leselejtezett holmija nekem ez olyan fura. Meg árban is. Akciókkor h&m pl olcsobb

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Gyakran a h&m-es ruhák szarabb anyagból vannak, mint a turkálóból valók. Sok, nem is használt ruha van a turikban, amiken még rajta is van a címke.
2014. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

H&M-ben meg ugyanolyan tucat vacakokat lehet csak kapni mint egy olcsó kínaiban. Oda akkor miért járnak? Ennek sincs értelme. Én nem akarok úgy kinézni mint minden második ember.

Használt ruha üzletekben lehet egyedi cuccokat kifogni, máshol nem igazán. Mellesleg egy ruhára nézve meg lehet állapítani hogy hordták-e előtte, vagy esetleg csak megvették de nem kellett, vagy egyszer hordták, sok ilyen akad. Én csak olyat veszek ami újszerű. Nem a kinyúlt, kifakult, agyonhordott darabokat. Az árak meg nem érdekelnek, nekem az a lényeg hogy egyedi és normális ruhadarab legyen. Persze nem csak turiban vásárolok, sokszor neten is, vagy varrok. De plázákban, kínaiban nem vennék semmit. Annál gázabb nincs.

2014. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A pláza lenne gáz? Minden megtalálható benne az olcsotol a drágáig . A tucattol az egyediig . Érdekes a felfogasod. Én mondjuk úgy gondolom megérdmlem az újat nem kell más levetett cucca.
2014. márc. 9. 00:02
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
te vagy egy nagy gáz és gázt is kéne neked adni ebédre
2014. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert alapvetően olcsóbb, leárazásokkor pedig itt is ugyanúgy százalékolnak. Van, akinek ez, van, akinek az éri meg jobban. Én már láttam szar minőségű, de túlárazott holmit a Hádában, és jó minőségű, de árban korrektet mondjuk a H&M-ben. Az egyediség más kérdés, hiába veszed meg turiban a jelenleg divatos orchidea színű felsőt, ugyanúgy lehetsz tucat, mint az ugyanilyen H&M-es felsőddel. Kérdés, mivel és hogy passzintod össze.
2014. márc. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2014. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
27. Nemrég adtam be a turiba én is cimkes cuccot .másnap megvették. Elárulom a kutya alatt volt már a pincében mindenhol vagy 10 évig csak rajt maradt a cimke ezert megvették. Na gondolom más ís így ad be bizományba cimkés holmit
2014. márc. 9. 00:44
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Mik ezek a nagy turiellenes, "megérdemlem az új ruhát" kérdések a héten? Nagyon gáz.
2014. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
89%

"Na gondolom más ís így ad be bizományba cimkés holmit"


Vagy pedig külföldi boltok elfekvő készleteit veszik meg olcsón.

Esetleg külföldről, gazdagabb országokból szerzik be adománygyűjtés címén. Itt, Németországban most nemrég raktak ki kosarakat minden ház elé, benne egy szórólappal, hogy jótékonysági ruhagyűjtés. Itt Jürgen kiteszi a nem használt ruháit segítő szándékkal, aztán gondolom mennek ezek a "jótékonysági céllal" gyűjtött ruhák keletebbre, turkálós boltokba. (Egy régebbi angol, csalókról szóló sorozatban ezt is említették, mint elterjedt csalást.)


Korábban Magyarországon én is jártam használtruha-boltokba, kiváló, új állapotú ruhákat vettem ott. Azonkívül vásároltam a plázában is, meg néha kínaiban is, meg az eBayről is.


Mellesleg ha kiváló minőségű a ruha, tetszik, és teljesen rendben van, akkor engem nem érdekelne, ha a kutyád ráfeküdt a pincében. :)

2014. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Én se vagyok nagy turis (de van egy ahová néha benezek ha arra járok) de a kérdező flegmasaga nagyon gaz.


Sokan azért turiznak mert mondjuk 1500ért kap egy különleges szép felsot míg ennyiért a H&Mben egy alap trikot tud csak venni mert egy jobb darab ott is 4-5 ezerbe kerül.

Nem ertem mit zavar bárkit is hogy ki hol vasarol...

2014. márc. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!