Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért vesznek fel a nők legging...

Mért vesznek fel a nők leggings alá még harisnyát/térdfixet?

Figyelt kérdés

Nos, nem egyszer láttam ilyet, és számomra teljesen érthetetlen a dolog: aki hosszú(térd alatti, vagy bokáig érő)leggings-t vesz fel, mért vesz fel még alá testszínű harisnyát/térdfixet? Ha azért, mert fázik, akkor mért nem vesz fel szimplán harist, vagy valami? A leggingsnek nem pont az a lényege, hogy "nem ér végig"? Ha meg azt akarja, hogy "végig érjen", akkor már szerintem ízlésesebb, ha nem kombinálja a kettőt, hanem szimplán felvesz egy harist.

Sok lány ismerősömet kérdeztem már erről, de érdemi választ nem kaptam még. Hátha majd itt.


2009. dec. 11. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg mindenféle nejlon, latex illetve bármi feszülős cucc nagyon szexis a lányokon, az hogy divatos-e vagy logikus az meg nem érdekel :D Akár a rétegezett (közhiedelemmel ellentétben feltűnő) testszínű vékony nejlon + leggings kombóról beszélünk, akár másról.
2009. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg elég feltűnő. Én mindig kiszúrom. És ebben tényleg semmi logika nincs, mert ha nem akar mezitláb lenni cipőben (amit teljes mértékben meg is értek), akkor mért nem vesz rendes harist, ami végig van?! Ha már egyszer bokáig ér, és ugyanarról a nylonról van szó (max a színe más) akkor már sokkal igényesebb a rendes haris.
2009. dec. 11. 20:34
 13/14 Fülünyúl ***** válasza:
100%

A térdfix nálam a sohasemmihezsemmilyenkörülményekközött kategória, viszont leggings alá testszínű vékony harisnyát venni nem bűn, és szerintem nem néz ki rondán, igazából a hozzászólok felháborodását sem értem, mert gyakorlatilag olyan mintha a leggings alatt testszínűben folytatódna a dolog. Sőt, olyat is tudok, hogy van aki két vékony testszínű harisnyát vesz fel és nem feltétlenül fázásiból, hanem mert a két harisnyának egymáson más a fénytörése, ami érdekes. (Ezt hívják multilayernek a harisnyakedvelők).

Szóval szerintem nem bűn ha minta nélküli testszínű harisnyára megy a leggings, mert max a leggings alatti kivillanó lábrész is kap egy szép, fényes, szexis, de mégis átlátszó burkolatot.

Térdfixet viszont semmihez, még nadrághoz sem, amiben nem látszik...

2010. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, nincs semmi gond a nylon térdfixszel, sőt! A női öltözködés, és így valamelyest a nőiesség része, legalábbis nekem (ffi vagyok). Egyszerűen jó anyagot és típust kell választani: üvegszálas, pl. Bellinda Fly 15 térdfix: leheletfinom anyag, gyakorlatilag nem is látszik, és finom, simogató érzés a lábon. Ezt senki sem fogja kiszúrni. Én mindenkit bátorítok, hogy hordjon térdfixet, mivel szerintem izgalmasabb, mint a vastag zoknik, mezítláb meg szerintem nem túl "elegáns" zárt cipőt hordani.
2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!