Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért vesznek fel a nők legging...

Mért vesznek fel a nők leggings alá még harisnyát/térdfixet?

Figyelt kérdés

Nos, nem egyszer láttam ilyet, és számomra teljesen érthetetlen a dolog: aki hosszú(térd alatti, vagy bokáig érő)leggings-t vesz fel, mért vesz fel még alá testszínű harisnyát/térdfixet? Ha azért, mert fázik, akkor mért nem vesz fel szimplán harist, vagy valami? A leggingsnek nem pont az a lényege, hogy "nem ér végig"? Ha meg azt akarja, hogy "végig érjen", akkor már szerintem ízlésesebb, ha nem kombinálja a kettőt, hanem szimplán felvesz egy harist.

Sok lány ismerősömet kérdeztem már erről, de érdemi választ nem kaptam még. Hátha majd itt.


2009. dec. 11. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én ált.akkor ha fázom..az én cicanacim bokáig ér és ha csizmával veszem fel simán alá vehetek egy harisnyát senki se látja
2009. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

gondolom csak azért hordja a leggingst, mert most az a trendi, de persze fázik, ezért vesz alá harisnyát is

szerintem is hülyén néz ki

2009. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jah, hát ha csizmával veszik fel, az nem érdekes, ugyanis az nem látszik, meg meg is értem azt, ha fázik valaki. Én csak azt a verziót nem tudom mire vélni, amikor az direktben ki is látszik. Pl: balerinacipővel, vagy egy szimpla magassarkval stb.
2009. dec. 11. 13:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mer a cicanaci határozott, színes, a testszínű amit aláveszel az meg csak van, hogy kicsit melegebb legyen illetve ne mezítláb legyél a cipőben, ami azért nem mindegy.
2009. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Harisnyában is van határozott, színes megjelenésű... Nézz csak be pl egy Calzedonia üzletbe. Ott kb csak olyan színben nincs haris, ami nem is ltezik:)
2009. dec. 11. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg van aki nem akarja mutogatni a csupasz lábát?? Én pl soha az életben nem mernék harisnya nélkül kimenni az utcára. A testszínűben pont az a lényeg, h nem olyan feltűnő, mintha nem is lenne.

A Calzedonia meg egy nagy rakás ..., lehet kapni fekete meg szürke, jobb esetben barnás árnyalatú harisnyát és kész, légy boldog vele. Lejártam a lábamat pár színesért, de sehol se találtam, szal ennyit erről.

2009. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval nem mondtam, hogy harisnyában nincs... csak hogy ő a cicanaciját akarja mutogatni, hogy az biz cicanaci, a harisnyát meg praktikus okokból veszi alá. Pont ezért testszínű, a nők azt hiszik, az olyan, mintha nem is lenne. Pedig dehogynem :D
2009. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Miért?

1.k.urvára semmi ízlésük csak azt hiszik

2.fogalmunk nincs mire való a leggings meg a harisnya mint ruhadarab

2009. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

calzedoniában, tezenisben, mindenütt van színes harisnya...

egyébként én azért szoktam bokáig érő leggings mellé testszínű harisnyazoknit felvenni, h ne mezítláb legyek a cipőben. de az mondjuk nem feltűnő szerintem... és egyszerűen azért veszek fel leggingset, mert az vastagabb, mint a harisnya.

2009. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Én a nőket alapból nem értem rengeteg olyan ruhát képesek magukra húzni, ami abszolút nem előnyös nekik, sőt senkinek sem de mégis büszkén viselik. Én is nő vagyok, de sose értettem a női öltözködést. Abban nincs logika. Se divatérzék... :D
2009. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!