Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8. osok/Idősebbek! Ti magassar...

8. osok/Idősebbek! Ti magassarkúban ballagtok/ballagtatok?

Figyelt kérdés
Ha igen,hány cm-esben?Platformos volt?Többi osztálytársad miben volt?;)

2014. febr. 23. 09:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk majdnem mindenki magassarkúban volt. Az enyém kb. 8 centis volt. Nem volt platformos úgy aztán már tényleg túl magas lettem volna, meg járni se tudtam volna.
2014. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Engem a "túl magas leszek" veszély nem fenyeget,157 cm vagyok...;DDD
2014. febr. 23. 10:07
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindenki magassarkúban volt de legyen minél kényelmesebb mert sokaknak feltörte a lábát.
2014. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen,ezért gondoltam platformosra.Mondjuk 10 cm es cipő,2 centi platformmal?;)
2014. febr. 23. 10:15
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
sztem neked mindegy mekkorát veszel fel, csak tudj járni benne. a mi sulinkban kicsit megnehezíti a dolgot az, hogy a teraszról kell lemenni, több lépcső soron, ami elég csúszós is :DD viszont azért 12 cm platform cipő elég durva 8. ban , meg gondolj már bele: lassan fogtok vándorolni egymásba kapaszkodva, aztán tele lesz a kezed 2 kazal virággal:DD
2014. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz mondjuk..:D Nehogy eltaknyoljak..:DD Akkor 8cmes cipő,2 cm platformmal? ?:D
2014. febr. 23. 10:51
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nálunk is a nagy többség magassarkúban lesz. Én pl. egy egyszerű, letisztult, fekete, lekerekített orrúra gondoltam. A sarka meg nekem tutira egy kicsit olyan vastagabb lesz és nem lesz olyan hűű de magas... Sok a lépcső a sulinkban :D

2014. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
[link] na szerintem ez a minimum egy magassarkúnál [link] és még ez az amiben tudsz olyan körülmények között menni. szerintem a két sarok közé eső méret a legideálisabb. [link] és ebben valószínűleg a nyakadat is kitörnéd :D én a 2. at választanám:)
2014. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Juj,utolsó köszi.:D Amit utolsónak linkeltél na az durva.:D A 2.is kicsit nagy.Az első hány cm-es? :)
2014. febr. 23. 11:16
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém telitalpú volt és platformos, de nem egy ormótlan patacipőt képzelj el, mindenki dicsérte, csak 7 centi magas volt. Mai napig azt hordom ünnepségekre. Volt olyan osztálytársam, aki 13 centis tűsarkúban botladozott, meg olyan is, aki 3-4 centis telitalpúan volt, ami szinte balerinának nézett ki. Nagy volt a szórás, az enyém kb. a két véglet között volt. :)

15/L

2014. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!