Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek így ezt a ruhát?

Felvennétek így ezt a ruhát?

Figyelt kérdés

Hasonló a mellem, mint a képen szereplő hölgyé, de nekem így ízléstelen, és nem venném így fel... vagy ez szép szerintetek?


[link]


2014. febr. 2. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsonyan van a ruha. A hónaljánál is látszik, plusz ahol a ruha mellrészének az alja lenne oda kéne szépen beleillenie a mellének, de itt meg ott lebeg (folyik) fölötte... :/ Vagy nem tudom, nekem ilyen benyomást kelt... Szóval ez valahogy nem neki lett kitalálva szerintem.
2014. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se, nem lògò mellre valò, vagy legalàbb egy pàntnélküli melltartòt kéne alà venni.
2014. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ízléstelen.

Nőként mondom, hogy szép és szexi a dekoltázs (főleg nagyobb mellű nőknél), de ez már túl sok.

2014. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen mellhez ez a ruha egyszeruen nem jo. Hianyzik a melltarto nagyon.
2014. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vennék fel hozzá pántnélküli melltartót.
2014. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem venném fel ilyen genetikai adottságokkal ezt a ruhát.

Szép dekoltázst lehet alakítani ilyen mellekkel,de csak melltartóval és ízlésesen!

Nekem túl sokat mutat és egyáltalán nem illeszkedik a ruha a testhez.

Szerintem olyat kell keresni mint akire ráöntötték volna.Így elég visszataszító és negatív gondolatokat vált ki belőlem.

2014. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg nem szép.
2014. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rz gáz így nekem azzal nincs bajom h sokat mutat csak akkor feszes cici kell bele vagy pánt nélküli melltartó
2014. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!