Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a melleimmel?

Mit csináljak a melleimmel?

Figyelt kérdés

Tudom röhejesnek tűnik a kérdés, vagyis nem csak tűnik, hanem az is. :D

Vettem a pullba egy

[link]

ilyesmi felsőt. Kb akkorák a melleim mint gagának, csak hogy ebből melltartó nélkül kibuggyanna, melltartó meg rettenetesen gáz hozzá.. Mégis mit csináljak? Sokat segítenétek :D



2014. jan. 28. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez borzasztóan ízléstelen.

Egyébként ott a megoldás a cikkben. Kétoldalú ragasztó, ún. "fashion tape".

[link]

2014. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a felso nem arra a celra keszult, hogy onmagaban viseljek.Ez igy borzalmasan izlestelen,vegyel fel ala vmit.
2014. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ..

Nem mások elvárásának szeretnék megfelelni, tökéletes alakkal rendelkezem van egyéni stílusom, azt hordom ami jól esik :)

2014. jan. 28. 19:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Vegyél alá csőtoppot, ragazd a cicidhez, villants melltartót vagy cicit. Mást nem tudsz csinálni.
2014. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy máskor hamarabb gondolkozz.
2014. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Éljen végre egy nő aki elégedett az alakjával! Hord nyugodtan, pláne ha jól áll. Márpedig ezek alapján jól állhat. Újat viszont nem tudok mondani, ragaszd oda mint GaGa. Más megoldás nem hiszem, hogy létezik.
2014. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

szomorú, ha valakinek az öltözködésén múlik az egyénisége...


..amúgy te is annyira vagy egyedi, h ezt a G-t utánozod.


no comment

2014. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem pontosan ilyen, hanem egybe overál, csak ennyire mély a kivágása, és van hozzá passzos kalap is. Köszönöm a választ, megrendeltem a mell ragasztót :)
2014. jan. 29. 12:45
 9/17 anonim ***** válasza:

A ragaszto szalag tenyleg tuti megoldas! Nem is ertem,hogy nem jutott eddig eszembe.Siman ragasztgathatok magamra anyag darabokat,aztan majd ruhanak csufolom:D

Bar nekem egyszerubb megoldasnak tunik feloltozni...

Ami ezen a szerencsetlenen van pont ugy nez ki,mint egy kigombolt blezer.Biztos annyit koltott ra,hogy bluzra mar nem futotta.

2014. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért mert valaki nem szeretne hétköznapi szürke kisegér lenni, és mellesleg nincs semmi probléma a külsejével.. nem kell leszólni :) Bár mindig viccesen nézek a húsz tonnás leányzókra, akik irigykedve bámulnak az utcán. Nem lehet jó dolog.. És nem a fenekemet rakom ki, hanem éppen azért kérdeztem, mer próbáltam valamivel elrejteni. És tudod ez 2014 nem a 80' s évek, itt azt teszek ki amit akarok:) Ne te döntsd el.. köszi
2014. jan. 30. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!