Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez nem ciki, gáz?

Szerintetek ez nem ciki, gáz?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki az egyetemre mindig ugyanabban a 2-3 nadragban jar, ugyanabban a dzsekiben, csizmaban. Viszont megneztem a facebookjat, es szinte minden kepen ki van csipve, sminkelve, van egy asztala tele mindenfele szepitkezocuccal... Az egyetemen ritkan van kisminkelve es mint mondtam ilyen atlagos, semmilyen ruhakban jar.
2014. jan. 28. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a facebookra az emberek általában a szabadidejükre jellemző képeket tesznek pl. urulógus főorvos motoros szerkóban, a munkában iskolában főleg egy egyetemista pedig leendő diplomásként öltözködik. A kihívó öltözködést néhány tanár nem is díjazza, a megjegyzéseikre nincs szükség.
2014. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

Én is hasonló típus lehetek sztem, mint a kérdésben szereplő lány, csak abból tudom, hogy nem én vagyok, hogy a sminkcuccimaról nem raktak fel külön képet, és kabátban járok, nem dzsekiben.


Na de nézzük az én álláspontomat:

-attól, hogy szeretek szépítkezni, miért kellene, hogy 20ezer nadrágom, csizmám legyen? A kettő nem függ össze. Én pl. inkább sminkre költöm a pénzt, mint ruhára. Ha van egy jó pár csizmám, most nem fogok egy másikat venni csak azért, hogy legyen, meg trendi csajszi legyek, nadrággal ugyanígy (ráadásul az én alkatomra megfizethető nadrágot ritkán kapok, ezért is van kevés)

-egyetemre nem teszek fel látványos sminket, mert szerintem egyszerűen nem illik, tudni kell alkalomhoz sminkelni. Az egyetem tanulásra van, nem divatbemutató. Ja, és ha korán reggel van órám, akkor nem fogok órákkal előbb felkelni csak azért, hogy címlapos sminkem legyen. Vagy nem teszek fel semmit, vagy alapsminket (korrektor, spirál, rúzs, pirosító kb.)

-nekem fontosabb az egyetemen a kényelem, mint a divat... mondjuk alapjáraton sem szoktak utcára úgy kiöltözni, mintha az Elle-ből vágtak volna ki, egyszerűen nekem egyszerűbb, lazán elegáns a stílusom. Facebookon van fenn néhány extrább szerelésem, de vannak olyan helyek, ahova az ember nem megy egyszerű utcai ruhában, és nekem olyan eseményekről vannak fel fotóim (színház, esküvő, buli, komolyabb randi). Mondjuk a mostani profilképem pont egy egyszerűbb darab :)

2014. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ciki,nem gáz.

Tessék,nem off.

2014. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!