Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne kosárlabdás cipőt...

Ciki lenne kosárlabdás cipőt hordanom ha nem kosarazok?

Figyelt kérdés
Egy Nike air jordant szeretnék ami ugye kosaras cipő, de nem kosarazok. Ez így ciki lenne? Nem beszélnének ki az emberek a hátam mögött, hogy csak "pózer" vagyok?
2014. jan. 22. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportoláshoz oké, de utcára ne hordj sportcipőt szerintem.
2014. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van! SPORT cipő, benne van a nevében, hogy milyen tevékenységhez való.
2014. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt, bár egy ideig jártam kosarazni. Aztán egy idő után mindenhova abban mentem, mert nagyon kényelmes, jól tartja a bokát, és mintha habcsókokon lépegetnék benne.


Nem tudom, te milyen társaságba jársz. Normál ember megelégszik azzal is, ha tiszta, nem szakadt cipőt hordasz. Így hétköznapra tökéletes.

2014. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
43%
Szerintem a jordan cipők a legjobbak utcára. Nekem is van egy és szerintem sokkal jobb mint a többi bakancs meg ilyenek.
2014. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért utolsó, mert te is csak divatból hordassz favágó bakancsot me az usába is az a divat meg swag. :D szerintem is igazán gáz, és itt most a kérdés miatt. ugyanis a kérdező nem azért venne jordan cipőt, mert kényelmes, hanem mert divatolni akar, különben nem foglalkoztatná, h mi van, ha kibeszélik.
2014. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nike jordan 1 es szériára gondoltam. [link] Ez azért nem annyira sportos kinézetű.
2014. jan. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!