Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez nem ciki, gáz?

Szerintetek ez nem ciki, gáz?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki az egyetemre mindig ugyanabban a 2-3 nadragban jar, ugyanabban a dzsekiben, csizmaban. Viszont megneztem a facebookjat, es szinte minden kepen ki van csipve, sminkelve, van egy asztala tele mindenfele szepitkezocuccal... Az egyetemen ritkan van kisminkelve es mint mondtam ilyen atlagos, semmilyen ruhakban jar.
2014. jan. 28. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne gáz? Nem mindenki azért jár egyetemre, hogy divatbemutatót tartson. Ha tiszta ruhák vannak rajta, nem szaglik a mosdatlanságtól, akkor mi a gond? Miért kéne mindenkinek kinyalva órára menni? Vagy ha hétköznapokon nincs kicsípve, iskolán kívül miért ne lehetne? Egyetemen azért már illene túllépni az ilyen gyerekes felszínességen, ez nem az általános iskola... Szerintem sokkal cikisebbek azok a lányok, akik elfelejtik hova jöttek és partyruhában, teljes bulivakolattal ülnek be mondjuk egy laborra.
2014. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne gáz? Nyilván tanulni jár az egyetemre, nem pedig szerepelni...
2014. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Most nem értem, hogy a 2-3 nadrággal mi a baj? Meg az egy kabáttal, meg egy csizmával? Nekem is pont ennyi van általában.

Biztos nem fogok 3 kabátot venni télre, akár ciki, akár nem. Foglalkozhatnál órán azzal is, hogy a tanárra figyelsz, nem pedig azt nézed, hogy az előtted ülő mibe van.

2014. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek az előttem lévőkkel.

Neked amúgy ezzel mi a bajod? Miért tartod furcsának?


Amúgy meg gyanítom hogy azok a képek bulik vagy alkalmakkor készültek. Egy előadáshoz minek smink, meg partyruha??

2014. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Miért, neked hány kabátod van? Nekem van összesen 3 különböző időjárásra és ennyi. Télen télikabát, kevésbé hidegben szövetkabát, ősszel meg bőrkabát. Nincs télre 5 féle kabátom és nem is ismerek olyat, akinek lenne. Nadrágból sincs sokkal több nekem sem 3-nál. (Mármint olyanból, amit ilyen időben felhúznék utcára.) Szerintem inkább te vagy a ciki, hogy ennyi idősen úgy viselkedsz mint egy alsós általános iskolás.
2014. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

nekem is van 3 nadrágom ami vastagabb, egy télikabátom és egy csizmám most akkor mindenkivel problémád van?

suliba én sem hinném, hogy mindenféle csili vili cuccban járnék, mert az csak suli

2014. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
mint írták már előttem páran az egyetem arra van hogy tanulj.
2014. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudjatok mi a leginkabb ciki, hogy egy egyszeru kerdest tettem fel, es szinte nem talalni valaszt, ahol a kedves valaszado ne OFF-olt volna. Szanalmas, hogy ezen az oldalan mar semmit nem lejet megkerdezni, mert mindenki okoskodik es folenyeskedik!
2014. jan. 28. 12:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, biztos csak kényelmesen akarja érezni magát. Valószínű csak akkor öltözik ki, ha valahova megy pl: buliba.
2014. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"szánalmas" kérdésre "szánalmas" válaszok ;)
2014. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!