Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek házibuliba?

Miben menjek házibuliba?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami tapasztalt ilyen téren...(:

Sötét csőnadrág + magas sarkú cipő?

És milyen színű, fazonú póló jó ilyen alkalomra?

Köszi előre is!


2009. dec. 2. 19:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
15/L, 162 cm, és nem vagyok csontsovány, de egész jó alakom van :D
2009. dec. 2. 19:43
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
én most 7végén megyek partyba. :) hát valószínűleg én egy fényes, fekete leggingbe (cicagatya), egy hosszabb ezüst színű felsőbe (olyan tunika féleség) és egy fekete bokacsizmába, na meg a kedvenc kis louis vuittonos válltasimba. ;)mostanság elég sok mindenki hord ilyesmi cuccokat. szintem ha a csőnadrág mellett döntesz akkor mindenképpen magassarkú és vmi erősebb színű poló, ami elüt a feketétől. az nagyon szexi. ;)
2009. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
eredeti louis vuitton táskád van, vagy "eredeti" ?
2009. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
csőgatya+magassarkú az jó, hozzá valami csillogósabb felső, vagy feltünőbb színű, pl azok a csipkés topok amiket a tally weijlban lehetett kapni, vagy egy színes csőtop+deréköv...
2009. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor színes csőtopot veszek fel...

Nagyooon köszi nektek((:

2009. dec. 2. 21:24
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Mukásruha, munavédelmi bakancs.

Tuti hogy minden fiú téged néz majd.:D

2009. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

igen eredeti, nem másolat. :)

de amúgy ajándékba kaptam egy tehetős rokonomtól, különben nem vettem vna soha ilyen táskát. értelmetlen és egyben szánalmas ha vki 600 ezer forintokat ad ki egy ilyen táskára, csak azért hogy evvel felvágjon. amúgy engem az se zavarna ha nem lenne eredeti mert nem "villogni" akarok vele. csak kell egy táska, amiben a cuccaimat hordom. szóval én nem ítélek evvel el senkit, csak azt aki tényleg azért vesz meg egy hamisat h "felvágjon" vele.:)

szintem az viszont nem gáz ha vkinek tetszik és hamis Lv-t hord, mert nem mindenki engedheti meg magának az eredetit, sőt minek adna ki egy táskára több százezer forintot amikor 3-5 ezerért megveszi.. :)

2009. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
tally weijl, hu én is ezt akartam mondani. ;)
2009. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
07:34 LOL. Ezért felpontozlak :D
2009. dec. 4. 00:24
 10/17 anonim ***** válasza:

a másolt LV táskáknak közük nincs a LV-hoz, azokat ne hívjátok LV-nak...azok csak szimpla táskák...pl Franciaországban büntetik is ha vki másolatot hord...egyébként van okuk rá h miért olyan drága az eredetit 10évig is elhordhatod, a koppincs meg lehet h két hét után elszakad...(mondjuk tényleg egy kicsit sok, de jóval többet ér, mint egy átlagos táska)

és eléggé úgy tűnik, hogy te is fel akarsz vágni vele, mivel oda kellett írnod h a kis kedvenc Louis Vuitton táskám...ezzel nincs is baj én is oda írnám ha lenne...de te azt írtad hogy "nem villogni akarok vele"...pedig eléggé úgy tűnik...

2009. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!