Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, gáz kínai magassarkút...

Csajok, gáz kínai magassarkút venni?

Figyelt kérdés
Van pár több húszezres magassarkúm (fáj benne a lábam),tehát pénzem van,jól öltözködöm.De van egy kínais magassarkúm és azt találtam eddig a legkényelmesebbnek,egész nap bírok benne rohangálni. Gáz azt hordani?Lehet vennék belőle még egyet.
2014. jan. 2. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz?
2014. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma minden kínai, a helyedben örülnék annak az egynek, ami jó, és hordanám.
2014. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne gáz?

Meg komolyan,miért kell megvenni a drágát,ha az ember tudja,hogy nem lesz jó?

Szerintem senki sem az alapján fog megítélni,hogy mennyibe került a cipőd.

2014. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
20 emberből max 1 fogja észrevenni, vagy még annyi se.
2014. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A márkás boltban is sokszor ugyanazt a kínai sz@rt árulják, csak rányomnak egy márkajelzést. Legutóbb is láttam egy teljesen ugyanolyan cipőt egy márkaboltban, mint a kínaiban, még a talpbetét is ugyanolyan volt benne. Csak az ára különbözött, a minősége nem. Persze ez nem minden esetben igaz, de egyáltalán nem gáz, ha kínaiban vett magassarkút hordasz. Fel se tűnik senkinek, szép darabokat kapni ott is! :)
2014. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz??? orulj hogy egy kinai uzletben egy jo cipot találsz!..
2014. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!