Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Márkás (DC) vagy kínai cipő?

Márkás (DC) vagy kínai cipő?

Figyelt kérdés

Elsősorban tapasztalatok alapján szeretnék véleményeket kérni, hogy tényleg megéri-e márkás cipőt venni, vagy semmivel se minőségibb és jobb, mint egy kínai. Illetve akinek van DC cipője kiváncsi lennék hogy vélekedik róla.

Köszönöm!



2013. dec. 18. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
DC Flash TX-em volt, bár egy gyenge vászon cipő, de annyi pénzért többet várt volna az ember. Kb egy idény alatt ment ronggyá. DC pólóm is volt, az 2-3 év alatt úgy kikopott hogy alig látszik rajta a minta. Amúgy "márkás cipő" címen nem csak a DC létezik.
2013. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Deichmannos Vanity cipőm sokkal többet bírt, mint a DC-m. A DC-m kb 2 hónap alatt kezdett szakadni és berepedezni, míg a Vanity másfél év után kezdett, ráadásul sokkal kényelmesebb is. Én biztos ismét Vanityt veszek ha cipőre lesz szükségem.
2013. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még várok továbbiakat is!

Természetesen nem csak ez az egy márka létezik, de mivel megtetszett pár DC cipő, ezért most erre voltam inkább kiváncsi, de szívesen fogadok más márkákkal való véleményt, tapasztalatot, vagy ajánlást.

2013. dec. 18. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél éves kérdés de azért válaszolok! Nekem több mint 2 évig volt Nike Ruckus low cipőm! Most 2 éves és 2 honapos most kezd szétválni pár helyen! Extrém használat mellet ! Táncolok benne mindent csinálok! Kivéve foci :) A lényeg hogy nagyon jól bírja! Szerintem nagyon megbizható márka/modell én azt ajánlom! De ha esetleg pénzt akkarsz sporolni kínaiba is ki lehet fogni jókat! Szóval ottis vannak néha jók! :)
2014. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!