Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon béna ha kilóg a melltar...

Nagyon béna ha kilóg a melltartó pánt?

Figyelt kérdés

Az gáz ha fekete pántnélküli miniruhához nem pántnélküli melltartót veszek fel hanem normálisat? Persze fekete pánttal, nem pirossal és hasonló elütõ színekkel :D

A szilikon pántot ne is javasoljátok, igénytelen és csúnya, nekem nem tetszik :s



2013. nov. 30. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon gáz. Vegyél pántnélküli melltartót.
2013. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nagyon gáz. A pánt nélküli ruhának az a lényege, hogy tényleg pánt nélküli legyen... én ha ilyet látok, mindig arra gondolok, hogy nem igaz, hogy nem képes venni magának egy mezei sima pánt nélküli melltartót. Ebből egy fekete és egy fehér alapdarab egy nőnél.
2013. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem nincs ezzel baj, én még bájosnak is tartom, ha kilóg a pánt. :)
2013. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
5%
szerintem nem gáz nekem is volt pántnélkülim amiből kilógott a melltartópánt valakink tetszik valakinek nem
2013. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Van olyan pánt ami kicsit ékszer jellegű, pl fém karikákból áll vagy kristályok vannak rajta. Kettesnek üzenem hogy nekem pl nem tartja meg a mellem a pántnélküli (F a kosárméretem).
2013. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Inkább abszurdnak, értelmetlennel mondanám.

Minek a pántnélküli ruha, ha aztán elrontod az egész összhatást a melltartópánttal?


5-ös,

kegyetlennek hangzik: ha nem tartja meg, akkor ne vegyél olyan ruhát, amihez az kell!

A pántnélküli ruhákat egészen egyszerűen NEM nagymellű nőknek találták ki.

Ez éppen olyan, mintha egy egészen kis mellekkel "megáldott" nő átlapolós vagy V-nyakú felsőkkel próbálkozna, amelyek csak még jobban kicsinyítenék a dekoltázsát.


Mindenki az alkatának megfelelően (már ha előnyösen akar mutatkozni)!

2013. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én is ezt szerettem volna üzenni az 5-ösnek, hogy F mérettel sajnos nem vehetsz fel akármit. Egyébként helyesbítek, proli körökben biztos nem gáz az ilyesmi.
2013. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5 vagyok, nyugodjatok meg, nem hordok pántnélküli ruhát :)
2013. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz:s a pántnélkülinek ruháknak ugye tényleg pont az a lényege, hogy nincs pántja, így kilógó melltartópánttal semmi értelme és nem is szép.
2013. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igazából tényleg szebb ha a váll szabadon van, de az a gond hogy én kényelmetlennek találom a pántnélküli melltartót, pici a mellem és ha felveszek egy pántnélküli melltartót az még jobban kicsinyíti az alapból pici mellem

2013. dec. 1. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!