Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ciki a szilikonpantban?

Mi ciki a szilikonpantban?

Figyelt kérdés

Nem ertem, hogy miert ciki...

Ezek is mind cikik, gazok?

[link]

[link]

[link]


Irjatok oda kerlek a korotokat es nemeteket + indoklas ,hogy cikinek tartjatok/ vagy sem?



2013. szept. 2. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

azért ciki, mert igénytelen, olcsó, gagyi hatást kelt,amikor kilóg a ruha alól. Meg mert már vannak nagyon klassz pánt nélküli melltartók, amihez mondjuk a szilikonpánt korában még nehezebb volt hozzájutni, és azok sokkal esztétikusabbak.

20/L

2013. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

szerintem egyáltalán nem ciki én is hordok ha olyan ruhát veszek fel amiből kilátszik a pánt. Nekem is mondták már többen hogy hogy tudod felvenni inkább az látszódjon ki mint a rendes pánt szerintem

20L

2013. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Ciki, mert ugyanúgy látszik, mint a normál pánt, viszont tényleg gagyi hatást kelt, plusz be is fülled alatta a bőr, nem túl esztétikus.


23L

2013. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ciki,de régebben még jó volt,ma már lehet kapni pánt nélkülit is,csak az nem tudom hogy tart....Tizenéves tinilányokon még "bocsánatos bűn",fölötte már az izléstelen kategória.;P 24/L
2013. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert pont azt a funkciót nem tölti be, amire hivatott... Ugyanúgy látszik, mint egy normális pánt! Ráadásul csúnyán elnyomja a bőrt, csúszkál, összekunkorodik, elszíneződik... Egyszóval: CIKI! :) Gyönyörű, stabil pánt nélküli melltartók vannak manapság, sokkal esztétikusabb és kényelmesebb is!
2013. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem gáz egyáltalán. Én sem értem miért van akkora felhajtás a szilikonpánt körül, de komolyan. Manapság sokkal ízléstelenebb, szarabb ruhákat/kiegészítőket hordanak, 'érdemes' ezen annyira fent akadni..:D
2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
undorító, főleg azokkal a kínais csőtoppokkal. de igazából bármivel, főleg ha már be is sárgult.ble.
2013. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

igenis ciki,az lenne a feladata hogy ne látszódjon,és csak még feltűnőbb,és igen van amikor elszineződik,az meg kifejezetten undorító,az meg aztán mindennek a csúcsa mikor a nyakba akasztják pánt nélküli felsőhöz,gáz,gáz és ház

l/19

2013. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Mert ugyanúgy látszik, mint egy rendes melltartópánt. Napfényben pedig még feltűnőbb, mert csillog és fényes. Gyorsan koszos lesz, ami elég undorító. Kicsit olyan, mint a "testszínű" nejlonharisnya, hiszen azt is mindenki észreveszi rajtad (hiszen mindig más árnyalatú/fényű mint a bőrünk). Ha már nagyon a pánt nélküli ellen vagy, akkor inkább a ruháddal azonos színű, csipke és csicsa nélküli, lehetőleg vékony pántos melltartót viseld. Amúgy a pánt nélküli a tényleg extranagy mellekre nem jó (D, vagy annál nagyobb), bár akkora mellekkel nem néz ki jól a pántnélküli ruha sem, így fölösleges ezen aggódni:D

18/L

2013. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?:D
2013. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!