Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz a szilikon pánt?...

Miért gáz a szilikon pánt? Szerinted is az?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy kérdést ahol írták a lánynak, hogy vegyen szilikon pántot erre többen is mondták, hogy az gáz..miért?o.o

2013. szept. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

már többször is feltették ezt a kérdést-.- keress vissza,ott leírtuk páran hogy mért gáz

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2013. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert igénytelen, lenyomja a vállat, jobban látszik mint a sima, stb...
2013. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Gáz, mert az lenne a funkciója, hogy ne látsszon, mégis látszik. Befülled alatta a bőr, elszíneződik a pánt, nem szép, na.
2013. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdődött a szilikonpánt őrület, akkor még nem nagyon voltak pánt nélküli melltartók. Most már van millióféle. Aki nem normális szabású felsőt mer felvenni, annak legyen pánt nélküli melltartója is, és használja is. Ezért gáz, ha szilikonpántoznak pl csőtopphoz.
2013. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Mert ronda és igénytelen.
2013. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem modom rá azt, hogy gáz, de nem hordanék sosem! Befülled alatta a bőr, mindig belevág a válladba(még ha nem is kicsi akkor is), és általában feltűnőbb mint egy normális pánt. Szerintem inkább vegyél testszínű melltartót(vagy csak pántot) vagy válassz pánt nélküli fazont!
2013. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!