Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayen át rendelt terméket...

Ebayen át rendelt terméket küldött már vissza valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbaképp rendeltem egy kabátot Kínából, természetesen iszonyatosan gyenge a minősége. Visszaküldés esetén a teljes vételárat visszatérítenék, de kételkedem benne, hogy egyáltalán odaérne-e a csomag. Csinált már valaki ilyesmit? Hogy végződött?


2013. nov. 13. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy visszaküldenéd. Csak úgy szólok, hogy ha 2kg-nál nagyobb a súlya, ami egy kabátnál könnyen elképzelhető, akkor ~15000 lesz a postaköltség. Szerintem ennek a felét sem fizetted érte. Természetesen a postaköltséget amúgy nem kapnád vissza.
2013. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor írok az eladónak, hogy nem olyan a termék ahogy az le volt írva.

Képet is készítek róla, mellékelem az üzenetben.

Pénzvisszatérítést kérek.

Megvárom a választ, ami az lesz hogy megtarthatom a terméket mivel túl költséges a visszaküldése, és visszafizetik a teljes árát is.

2013. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Termék megtartása mellett kb. 3 euró visszatérítést ígért, maga a termék 25 eur + postaköltség volt, ezért nem is gondoltam, hogy ilyen silány lesz a minősége mert ez nem olyan kis pénz. Rendben, akkor kardoskodom egy kicsit, hátha visszaadja legalább a felét. Ilyen körülmények között valóban nem éri meg visszküldeni. Köszönöm!
2013. nov. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!