Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a bőrbetétes leggings?

Milyen ez a bőrbetétes leggings?

Figyelt kérdés

[link]


Hátul sima pamut, eleje bőrhatású, steppelt varrással van "díszítve".


Nem az árát kellene hanem hogy hogy néz ki...pl. hasonlóan felvéve mint a modellen :)


2013. nov. 6. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen latexgatyák cigányosak...

20/f

2013. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hatul pamut, elol borhatasu skinny nadragok az idei osz-tel nagy divatja lesz, ugyhogy ha divatkoveto vagy, akkor kotelezo darab :) Kulfoldi divatblogokon is sok helyen lehet vele talalkozni. Nekem nem a stilusom, de ha neked tetszik, akkor vedd meg. En nem M.o-on elek, de nalunk a H&M-en sok van es atszamolva olcsobban, mint itt a belinkelt oldalon.
2013. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Glamour napon vettem az Amnesiában kb 6500 Ft volt kedvezménnyel.

Picit tanácstalan vagyok vele mert a hátulja vékony és a vastag leggingseket szeretem, ezért gondoltam h valami igazán hosszabb felsővel venném fel (leggingseket amúgy is bőven fenék alá érő felsőkkel szoktam).


Ennyire extravagáns darabom még nem volt, alsókban az egyszerűbbeket preferálom, de ez nagyon megtetszett.

2013. nov. 6. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyesmi gatyóm, bár az vastagabb anyagú, de tisztára mint egy cicanaci, fekete, és az oldalán kívül van bőrcsík. Apum furán nézett rá, de másoknak nagyon tetszik. :DD + Én a metál felé hajlok, szeretem az extravagánsabb darabokat, szerintem ha tudod hordani, akkor tök jó:) Aki meg nem tudja, az ne hordja. De ezt neked kell tudnod:D Én lágyabb darabokkal szoktam párosítani, pl egyszínű, sima pulóver, ugyanolyan színű cipő, és max pl a sálam erőteljesebb színű. Imádom:) Szóval szerintem jó darab és tényleg divat, pedig vicc, hogy én pl nem is ezért vettem meg, később olvastam, hogy divatosnak számít kifejezetten. :DDD
2013. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik!
2013. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Cigány!
2013. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!