Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egyszerű házi...

Mit vegyek fel egyszerű házi buliba?

Figyelt kérdés
sürgős!! holnap este hivatalos vagyok házibuliba. nem tudom mit vegyek fel? mit szokás ilyenkor felvenni? nem szoktam házibulikba járni, sőt semmien buliba sem járok...:-) valami egyszerű csajos őszi szett kellene. előre is köszönöm:)

#ruha #házibuli #nőies szett #csajos szett #buli ruci
2013. nov. 1. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? egyedül vagy pasiddal mész?
2013. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16éves lány. a barátnőm szülinapja lesz. nem tudom pontossan mennyien leszünk:)
2013. nov. 2. 00:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha olyan alakod van kkor egy cicanaci valami kivágottabb felsővel vagy koktélruha:)
2013. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
koktélruhát semmiképp. Nem gólyabálba mész... :D Valami lazát... Farmer csinos felső vagy miniszoknya körömcipő csinosfelső. :D De nem koktélruhaaa, kivéve ha utána mentek bulizni akkor valami csinos egyberuha is játszik.
2013. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy szoknya + harisnya+ egy felső tökéletes. A cipő tök mindegy, a lakásban valsz úgyis le kell venni!
2013. nov. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó alakod van,akkor szűk,sötét farmer,fekete platform magassarkú,egy fekete egyszerű atléta,és erre valami divatos kardigánt,blézert,vagy egész egyszerűen rávehetsz egy farmeringet betűrve!:)
2013. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) esetleg cipő ötletek még? magassarkúba annyira nem tudok menni, táncolni meg még annyira sem:/ szerintem topánkához/ balerína cipőhöz hideg van:)
2013. nov. 2. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó esélyjel a cipőd úgy is leveszitek a lakásban! De amúgy valami csizma tökéletes a célra!
2013. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy házibuli (tudom, már későn írok). Nem kell túlságosan kicsípni magad... Az eddigi összes házibuliban amin voltam mindenki átlagos cuccban volt, talán egy fokkal jobban kiöltözött, de akkor sem szoknya meg koktélruha. Csak csinosabb, újabb cuccban.
2013. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!