Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami egyszerű házi hajpakolás?

Valami egyszerű házi hajpakolás?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vannak itthon hajápolásra szolgáló alapanyagok csak pár sima dolog:tojás,méz ,olaj stb. Valaki tud ezekből valami jó kis , hajpakolást, töredezett száraz hajra? Esetleg még valami táplálékot,vitamint amiket ha eszek gondoskodnak a szép hajról?:) Köszönöm ,puszi
2010. szept. 17. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam készíteni, ami nem teljesen házi, de mégis. Garnier Fructis Hármas táplálás -Tápláló ápolás balzsamot (3féle olaj van benne) kutyulom össze itthoni cuccokkal. Teszek bele olívaolajat, hajfényolajat, néha napraforgó olajat is, egy kevés mézet esetleg tejet, ha nem elég híg. Ezt felkenem a hajamra, feltekerem a hajam, teszek rá egy zuhanysapkát és arra egy törölköző turbánt csinálok, hogy melegen legyen, mert akkor jobban beszívja az anyagokat. Közvetlen a hajtövekre nem szoktam kenni, mert zsíros lesz a hajam. Rajtahagyom 40 percet-1 órát, és úgy mosom le, hogy rajtahagyom a cuccot a hajamon, amíg a fejemet besamponozom, majd a samponnal egyszerre öblítem le. Utána hagyom megszáradni. :) Nekem ez jött be legjobban, a tojás nagyon szárította, az olívaolajat ha csak simán használtam, akkor samponnal kellett kimosni úgy meg nem használt semmit. Itt az a lényeg, hogy a samponnak csak a habja éri a haj végét, ami pont a felesleget mossa le.
2010. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bolti, veszélyes szintetikumokkal teli sampon helyett inkább mosd házi tojássamponnal. Csodálatos lesz tőle a haj, feleslegessé teszi a pakolásokat.

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2010. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mind hasznosak és remélem segítenek szépíteni a hajamat:)
2010. szept. 18. 20:26
 5/5 anonim válasza:
Szia. En ugy szoktam csinalni, hogy osszekeverek 2 tojassargajat, 4nagykanal olivaolajat es 2 nagykanal mezet. Felviszem a hajamra, bekotom valami zacskoval majd torolkozovel. Hagyom egy orat, majd bo vizzel lemosom. Utanna megmosom samponnal is. Nekem bevalt!
2011. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!