Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha buliban szeretek...

Gáz ha buliban szeretek kihívóan öltözködni?

Figyelt kérdés
hétköznaponként normálisan nézek ki.semmi smink, maga a természetesség vagyok.De ha egy bulira kerül a sor, szeretek én lenni a legszexib..rajtam van a letöbb smink, a legminibb,legfalatnyibb ruha.Mit gondoltok az ilyen lányokról?? ja és 3 éves párkapcsolatom van, soha még flörtölni se flörtöltem mással ennek ellenére.csak imádom a kívánkozó tekinteteket.

2013. okt. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha kihívóan öltözködsz bulikban, viszont amit te csinálsz az az. Most elképzeltem egy full átlag lányt, aki nappal full átlag, éjszaka pedig beleesett a púderosdobozba és az anyukája ruhái közé. Miért jó,hogy te vagy a legtermészetellenesebb a diszkóban?
2013. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem gáz, k*rvás
2013. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz r*banckodni, akkor hajrá :D


Nem a falatnyi cuki rongyoktól meg a fél kiló sminktől leszel szexi, max a pasiknak fog csorogni utánad a nyála, amire nem értem mi szükséged, hiszen van egy 3 éves kapcsolatod. A pasidat sem értem, hogy engedhet el így buliba. Engem zavarna ez a helyében.

2013. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Huu, hát ez így elég gáz. Nem az a gáz, ha szeretsz r**anckodni, mert csomó csaj ilyen a bulikban. De hogy ezt egy "komoly párkapcsolatban" teszed... tudod a férfiak nem szeretnek múzeumba járni se. Egy nőnél meg még rosszabb, ha elhúzza a mézesmadzagot, meg kelleti magát (mert egy ilyen kinézet annyit üzen, hogy könnyen kapható és ilyesmire nyitott vagy, tetszik vagy sem) aztán közli, hogy "bocs, de barátom van"... ne csodálkozz, ha elmondanak mindennek.

Na mondjuk arra a hapsira is kíváncsi lennék, aki ezt tolerálja. Nekem szakítóok lenne, ha a csajom ilyen. Kívánkozó tekintetet akarsz? Hidd el, ezt a műsort/kinézetet imádni fogja a pasid, és kocsányoló szemekkel veti rád magát - csak a négy fal között tedd.

2013. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!