Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van így ezzel? 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel? 23 éves vagyok, szeretek csinosan, nőiesen, kihívóan öltözködni. Párom is nagyon szereti ezt a fajta öltözködési stílust, de valamiért nem rajtam.

Figyelt kérdés
Tehát amíg más lányon tetszik neki, addig rajtam mindig csak farmer, sport cipő lehet. Miért? Már annyit veszekedtünk ezen.
2009. jún. 22. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azert mert azt nem akarja h téged mások is bámuljanak. az én baratom is ilyen.
2009. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért, mivel magából kiindulva tudja h más pasiknak is bejön ezaz öltözködés, így alaph megnéznek téged más pasik. és ez neki nemjönbe. én barátom is ilyen, szereti ha szexin nézek ki, de aztmár utálja ha más pasik megnéznek.
2009. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny, hogy lenyúlnak:) ez aranyos:)
2009. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez tenyleg aranyis? ez jot jelent? azt jelenti h jol nezek ki?
2009. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
* aranyos. bocs elirtam..
2009. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, mit érez egy férfi ha ilyet lát, és nem akarja hogy más férfiak megkívánjanak. Az én férjem sem szeretné ha így öltöznék, de ő más nőket se néz sokba, akik így öltöznek.
2009. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy féltékenységre semmi oka, van egy 1 éves kislányunk, teljes a családi idill. Hogy van egy babánk azt azért nem írtam, mert nem akartam hogy véletlen azt gondoljátok, hogy azért van ez mert "le vagyok lakva". Meg mellesleg ez a szitu a baba előtt is így volt.
2009. jún. 22. 17:12
 8/11 A kérdező kommentje:
És persze nekem is az számít hogy neki meg magamnak tetszek
2009. jún. 22. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mert van egy babátok attólmég ugyanúgy lehet féltékeny. nemattól fél h te megcsalod, hanem attól h más pasik rajtad legeltetik a szemeit. és ezt a pasik nemnagyon szeretik. ugyanez a helyzet nálunk is, és ő ezt elis mondta nekem. h utálja ha más pasik az ő csaján legeltetik a szemüket.
2009. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
OFF: 23 éves vagy és már gyereket nevelsz? Néhány évvel vagyok fiatalabb nálad, de szinte még férfi közelében sem voltam :D Sok sikert az életetekhez :)
2009. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!